Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kutyaszállítót vegyek...

Mekkora kutyaszállítót vegyek a Border Collie szukámnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkorát érdemes, hogy állva elférjen benne és megtudjon fordulni.
2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82x50es általában jó, annál nagyobb nem kell.
2012. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza. a legjobb, ha "belepróbálnád" egybe. a másodiknak nagy vonalakban igaza van, de az én borderem pl nem férne bele, ugyan ő kan.
2012. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy szállítóboxban nem kell tudnia felállni.

Az én 50 centis, 14 kilós szukám egy 70x40x40esben. A barátnőm igen nagytestű border kanja elfér egy 80x50x50esben. Sőt a labradorom és a 61 centis 23 kilós keverékem is ekkorában utazik. Szóval ennél nagyobb biztos nem kell. Felesleges. Sőt rosszabb is ha útközben csúszkál ide-oda.

2012. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, két borderem van, de az egyik nagyobb, erősebb csontozatú/termetű, mint egy "normál" border, a másik inkább kisebb, vékonyabb csontozatú, mint egy "normál" border, ezért nem mondok inkább méretet. Lehet olyan boltot találni, ahova be lehet vinni kutyát, kaját lehet vele kóstoltatni, ruhát próbálni, gondolom egy szállító doboz próba miatt sem fog megkövezni senki. Ha még is, akkor mérd le magasságra és hosszra, legalább úgy legyen megfelelő, akkor sanszos hogy lesz olyan széles, hogy tudjon kedvére helyezkedni benne.
2012. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!