Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri úgy etetni a kutyát,...

Megéri úgy etetni a kutyát, hogy jó minőségű táp és rosszabb minőségű keverve?

Figyelt kérdés

Minőségi táppal etetek,de arra gondoltam vennék egy kevésbé jó minőségű tápot és keverném a kettőt így tovább elég lenne...


vagy inkább ne?


2012. aug. 16. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább ne én egyszer kipróbáltam úgy fo.sott a kutyám hogy csak na
2012. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem, ennek semmi értelme, akkor már inkább vegyél egy a kettő közti ár ill. minőségkategóriába eső tápot és etess azzal.

Mit adsz neki jelenleg? Hátha tudunk valamit mondani helyette...

2012. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Acanát bárányosat kap , csirkés tápot nem ehet,meg érzékeny a gyomra is ,kimérve olcsóbb,de 2kg-nál többet nem vehetek,mert akkor a nő szól,hogy vegyem meg a zacskósat,hiába mondom,hogy kimérve akarom megvenni,nah mind1..


szóval úgy 3kg lenne jó neki 1,5 hónapra..


netről rendelőset nem akarok,mert nincs itthon állandóan vki..pedig ott jó árban vannak a tápok..

meghát a szüleim 10 ezreket nem tudnak költeni a kutyatápra,mondtam,hogyegy 12-15 kg-os sokáig jó és így olcsóbbra jön ki ,de egyszerre 10 ezret nem tudnák kifizetni..


szóval 3 -4kg 3-4 ezerért max így lenne jó..

amik a környéken vannak tápok:

Pro Plan -nem jött be ment a hasa, Happy Dog -nagy a tápszem,mivel idős a kutyám és hátulról ki kellett húzni pár fogát elég nehezen rágja meg,alig evett pár szemet,szerintem épp hogy jól lakott..

Dog Chow túl nagyok abba is a tápszemek..

Chikopee erről azt hallottam rossz minőségű..

a többi meg RC,Hill's,Eukanuba ezekről szintén rosszat hallottam és az ára túl magas!!


nem nagyon tudom,mit csináljak,de ha nincs megoldás akkor továbbra is veszem az Acanát kimérve...

2012. aug. 16. 18:10
 4/15 A kérdező kommentje:

én a neten a Brit care-t néztem ,rendeltem belőle 1 kg akkor tavaszi szünet volt,bevált a kutyámnak,de megint nem tudtunk netről rendelni,mert mi tesómmal suliban voltuk anyumék dolgoztak..

az a baj,hogy anyuméknak olyan az állásuk,hogy nem 8-18:00 ig dolgoznak, hanem 8-14 óráig vagy 14-18 óráig, apumnak meg még másabb, amit írtam anyum beosztása..

szóval ha olyan lenne a munkahelyük hogy reggeltől 18-ig ott vannak akkor oda tudnánk rendelni de így nem..

2012. aug. 16. 18:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Vegyél drágább tápból kistestű kölyöktápot.Jóval nagyobb az energiatartalma,kicsik a szemek,és kevesebb is elég neki naponta.
2012. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egy 10 éves kutyának kölyök táp??hát..
2012. aug. 16. 19:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Így, hogy kimérve kell, sajnos nem tudok jobbat mondani, de ha sikerülne valahogy mégis megbeszélni, hogy egyszerre vegyetek meg egy nagy zsákkal, akkor ez árban mindenképp jobb lenne:

[link]

(a 15kg-os 11500Ft a 20kg-os kiszerelés 13200Ft)

Vagy a már általatok is próbált brit care-t tudnám mondani.

Sok helyen lehet jelezni, hogy mikor tudjátok átvenni a csomagot, esetleg úgy kéne rendelnetek, hogy délután mikor ti már biztos hazaértek akkor vigyék.

2012. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Majd megnézem,hogy hol lehet azt jelezni mikorra hozzák,csak a legtöbb helyen az írják 8-16:00 óráig, hár ez elég tág...
2012. aug. 16. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Én próbáltam,nálunk bevált.Már szinte foga sem volt az öregnek,alig evett valamit.A kölyöktáp meg apró szemű,és ha csak minimálisat nyámnyog el belőle,akkor is sokkal többet ér,mert pici mennyiség,de nagy az energiabevitel.Rendes mennyiségben persze nem jó.
2012. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A rendelés leadásának van megjegyzés rovat és oda be tudod írni, mi már rendeltünk így.
2012. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!