Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetek ennyire hülye?...

Hogy lehetek ennyire hülye? Mit tegyek? Nem fog enni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltunk egy új ízű tápot és nem ízlik a kutyám(ugyanaz a tápcsalád csak más íz). Ma nem is evett még. Sajnos nincs elég pénzem másikat rendelni majd csak jövő hónapban, de addig még sok idő van. És nála sajnos nem válik be az a módszer , hogy elveszem öt perc után elveszem.
2012. aug. 16. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne válna be a módszer ? Akkor valamit nem jól csinálsz.
2012. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Inkább nem eszik, de csak a kedvenc ízét eszi
2012. aug. 16. 17:32
 3/16 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkoztam megtömöm mint egy libát :)
2012. aug. 16. 17:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

tedd le a tápot 10 percre ,vedd el tőle ,másnap ugyan ez és addig csinálod amíg meg nem eszi!!


az én kutyám 4 napig nem evett semmit,pedig a táp előtte volt,nem halt éhen, ha betartod azt,hogy nap közbe még egy szelet párizsit sem adsz neki,akkor beválik!!!

a másik kutyám elég válogatós, néha még most is eljátsza azt hogy nem kell neki a táp pedig nem vettem más ízűt, van,hogy 2 napig semmit (szó szerint semmit) nem eszik..

becsülje meg,hogy van előtte kaja ennyi!!

2012. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem eszik 3 napig, a negyedik nap majd lesz olyan éhes hogy nem válogat és megeszi amit adsz neki.
2012. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy négy öt nap után akkor ette csak meg, ha egy másik kutyával megetettem a kajájának egy részét, miközben nézte.
2012. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban majd újra a kedvencét eszi ami ebből marad meg majd odaadom egy menhelynek (bár szerintem pofátlanság 1-2 kg tápot adományozni)
2012. aug. 16. 17:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Az enyém is ma már úgy felbosszantott csak a szar minőségű kell neki a jó nem, de ha nem eszi meg éhenhal, engem nem érdekel...
2012. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pedig a magyar országon kapható legjobb tápot eszi (taste of the wild) eddig nagyon ízlett naki a bölényes, de a lazacos már nem jó
2012. aug. 16. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg feldobni neki egy kis natúr joghurttal, kefírrel, túróval, húslevessel...

Én csak azért is megetetném vele, ha nem kell most majd a következő etetésnél...

2012. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!