Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teljesen összezavarodtam már...

Teljesen összezavarodtam már a kutyatáp kérdésben. Eligazítanátok benne?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 3 és fél hónapos havanese kutyám, és fogalmam sincs h milyen tápot adjak már neki.

Először Pedigree-t vettem neki, de nem szerette aztán áttértem a Darling-ra, mert kezdő kutyatulajdonosként nem tudtam h szemétből vannak, és csak a reklámot néztem és arra hagyatkoztam. Aztán volt aki a fressnapf-os fin+fun kutyakaját ajánlotta, így vettem azt is, de végül fel se bontottam, mert kiderült h az se jobb a pedigree-nél és a darlingnál. Aztán tegnap elmentem megint valami jó tápot venni neki és a fressnapf-ba és ott a Happy dog-ot ajánlották. egészen pontosan ezt:

[link]

ma ezzel etettem és úgy néz ki h szereti, mert a másik tápokkal ellentétben ezt viszonylag jóízűen ette.

Ma azt olvastam h a Dog Chow olcsóbb és jobb is, mint a happy dog.

Légy szíves segítsetek eldönteni h melyik lenne a legjobb választás a kiskutyámnak, mert ez nem megoldás h hetente dobom ki a drágábbnál drágább tápokat, mert kiderül h mégse olyan jó.

Akk most maradjak a Happy dog-nál vagy térjek át a Dog Chow-ra? Melyik a jobb táp?


2012. aug. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

a mi havanese-ünk Pro Plan-t kap,kimérve vesszük és úgy olcsóbb :)


a Happy Dog amúgy jobb mint a Dog Chow

2012. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok:


ha a Happy Dog beválik adhatod neki azt,amúgy egy jó közép kategóriás táp..


de minőségebbit akarsz neki adni akkor én a Pro Plan-t ajánlom,nagyon szép tőle a kutyánk!!

2012. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pro plan is ugyan olyan minőségű mint a happy dog. Vegyél taste of the wild-ot
2012. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pro Plan összetevői: Hús áll az első helyen ami a legjobb!!

[link]


lazac (22%), rizs (22%), szárított lazac fehérje (15%), kukorica, kukoricaglutén, állati eredetű zsiradék (tokoferolok keverékével tartósítva), májkivonat, cukorrépa-apríték, tisztított cellulóz rost, kálium-klorid, nátrium-klorid, kalcium-foszfát, ásványi anyagok.



Happy Dog(amit a kérdező linkelt)


Összetétel: kukoricaliszt, szárnyashúsliszt (14 %), töpörtyű, szárnyaszsír, marhafaggyú, bárányhúsliszt (4 %), halliszt, rizsliszt, májhidrolizát, tojáspor, melaszszelet, almatörköly (szárított) (0,6 %), konyhasó, élesztő (szárított), káliumklorid, árpa (erjesztett) (0,2 %), tengeri alga (szárított) (0,15 %), lenmag (0,15 %), élesztő (kivonat), articsóka, pitypang, gyömbér, nyírfalevél, csalán, zsálya, koriander, rozmaring, kakukkfű, édesgyökér, kagylóhús (szárított) (0,01 %), kamilla, gyöngyvessző, medvehagyma (növényi tartalom összesen: 0,14 %)


a Pro Plan jobb összetétel szerint!! egyáltalán nem egyforma a Happy Doggal..

2012. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most maradj a happy dognál, de következőnek ismét váltást ajánlanék, mert árban és minőségben is kapsz jobbat (ráadásul ha neten rendeled a fressnapfnál 100x jobb árban tudsz a tápokhoz hozzájutni). Már említették a taste of the wildot az az egyik legjobb táp amit itthon lehet kapni, ha az árát sokallod akkor még mindig nagyon jó pl a brit care vagy az acana.

Középkategóriás tápok közül én még a cibaut, kennels favourite-t, brit premiumot, joserát, susát... ajánlanám.

2012. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy jobb, de a pro plan is közép kategória. Egy csillagot kapott a hatból dogfoodanalysis-en ami nem túl biztató: [link]
2012. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a "maradék" 80%-ban polipropilén vagy mi?!
2012. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!