Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ez az utálat...

Mitől lehet ez az utálat benne? Le lehet ezt győzni? És még egy kérdés: Miért nem bíznak bennem vagy a kutyámban?

Figyelt kérdés

Van egy 2éves kutyám nagyon aranyos egy kezes bárány nagyon szereti a gyerekeket, nyugodt stb. viszont a szomszédot meg tudná tépni. Nagyon utálja neki ugrik a kerítésnek mikor hozza az újságot reggel, vicsorog is.

Mitől lehet benne ez az utálat??

A másik kérdés:

A nagyszüleim nem engedik hogy jöjjön a barátnőm hozzánk mondjuk egy hétre mert megkapja a kutya meg neki megy meg tudom is én. De én bízom a kutyámban. Viszont ezt is elítélik. Mit tudok tenni?


2012. aug. 16. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Sétáltatjátok? Ott hogy viselkedik?
2012. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen minden nap.

Jól viselkedik nincs vele probléma csak ha kimegyünk a napraforgókhoz és ott lát egy kamiont akkor pórázra teszem de csak azért hogy oda ne rohanjon.

2012. aug. 16. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha egyszer megkérnéd a szomszédot, hogy sétáljon veletek? Miközben ad néhány finom falatot a kutyának...
2012. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hűha...

Nah az amit nem lehet. Ha mi ki megyünk sétálni akkor a szomszéd nem jön ki az udvaráról mert még közel se tud hozzá menni.

2012. aug. 16. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyből a mamám kutyája jutott eszembe. Ő azért viselkedett így, szintén a szomszéddal, mert amikor a mama nem volt otthon, a szomszéd folyton dobálta kő és tégladarabokkal a kutyát, ha a kutya odament a kerítéshez, ő belerúgott. A mama kutyája ezért viselkedett agresszíven a szomszéddal. Nem lehet, hogy nálatok is ilyesmi helyzet van, csak te nem tudsz róla? Mama is véletlen látta meg, mert otthon hagyott valamit, a kő akkor repült a kutya felé...
2012. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szomszéd régen a kutyánk anyját verte.(vasvillával) De nem őt magát. Lehet hogy e miatt nem szereti?
2012. aug. 16. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
azt érezheti, hogy utálja a kutyákat...akkor viszont hagy ugassa :D
2012. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de nem csak ugatja, ki is tud jönni ha akar azért félünk.

köszi a választ!

amúgy azt állítja "szereti" a kutyákat csak sajátosan neveli őket (bántalmazza őket)

2012. aug. 16. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor viszont a kutya a szomszédból áradó agressziót érzi, és ezért viselkedik vele támadóan.
2012. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!