Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák ehetnek szilvát?

A kutyák ehetnek szilvát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ehetnek, biztosan egészséges nekik egy bizonyos mennyiségben.

Az enyém nem szereti, viszont a sárgadinnyét annál inkább :D De az epret is imádja :)

2012. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Végül is adtam neki pár darabot, ette, nagyon ízlett neki. Nekem is kistestű kutyám van.
2012. aug. 16. 21:45
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmilyen gyümölcs, vagy zöldség nem árthat a kutyának, de ehhez az kell, hogy a gazdi mértékkel adja neki. Akkor nem lehet baj.
2012. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A szőlő nem egészséges a kutyáknak semmilyen formában, sem frissen sem mazsolaként, ne etessétek vele a kutyáitokat, bár tény, hogy szívesen ennék.

A szilvát eheti, baja nem lesz tőle, de ha túl sokat eszik megfosathatja. :)

Az enyém mostanában mindennap eszik pl. almát és dinnyét, aztán mikor minek van szezonja.

2012. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az enyém fosik tőle, de attól még szereti.
2012. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
A kutyák nem hülyék, amit maguktól megesznek, és természetes élelmiszer (tehát nem feldolgozott, nem előállított) azt nyugodtan ehetik. Nálunk a kutyákat erővel sem lehetne visszatartani, folyamatosan csemegéznek (a legjobb kifejezés, hogy zabálnak) a fákról. Nem csak szilvát, de cseresznyét, almát, körtét, diót, mindent megesznek. Sok bajuk nem lesz tőle, max. a magokkal kell vigyázni, mert pl. a sok cseresznyemag bélelzáródást okozhat.
2012. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tudom, hogy a szilva a kérdés, de említitek a szőlőt: az MÉRGEZŐ nekik... ne hagyjátok kutyáitokat szőlőt csemegézni! Se mazsolát persze.
2018. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!