Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy bernáthegyi mennyire...

Egy bernáthegyi mennyire nyáladzik? Tényleg olyan zavaró, és oldalt rendesen csöpög neki a nyál? És van különbség nyáladzás terén a hosszú, és rövid szőrű fajták között?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 03:14
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Sajna elég rendesen nyáladzik, a rövid szőrűeknél csak a szőrápolás könnyebb némileg. Nem igazán jó nekik a mi éghajlatunk, szenvednek nyáron rendesen. Én úgy gondolom, hogy érdemes közelebbről is megnézned őket, hogy magad dönthesd el a kérdést. Csak akkor válaszd őket, ha senkit nem zavar a családban.
2012. aug. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak melegben nyáladzik, de ha nyáron is hüvős helyen tud lenni akkor kevésbé, attól függ mit tudsz biztositani neki. Az hogy kinek mennyire zavaró a nyáladzás az egyéntől függ, engem egyáltalán nem zavar, én úgy szeretem ahogy van :)
2012. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat! :)
2012. aug. 17. 14:24
 4/4 anonim válasza:
A bernathegyi egy igen nyalas kutya.
2012. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!