Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem ez a kutya nem...

Szerintem ez a kutya nem keverék, hanem szaporítós KÁJ. Nem kellene megírni nekik? Azért lakásba meg akárkinek nem adnám

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 17. 04:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól néz ki nagyon ez a kutya, de nem tudom, én sem lakásba, sem kertbe nem adnám. csak egy normális tanyára, hatalmas földekkel. neki az lenne az igazi élet.
2012. aug. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet ez éppen egy barátságosabb KÁj (ritkán, de előfordul)
2012. aug. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi az a KÁJ? (Bocsi, de három betűre nem enged rákeresni az oldal)

Amúgy szép a kutyus :)

2012. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Közép ázsiai juhász
2012. aug. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
köszi :)
2012. aug. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már jeleztem a fajtásoknak fórumon, nekem is feltűnt képről, hogy KÁJ.
2012. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyértelműen közép-ázsiai a kutya! a lakásban és kertben remélhetőleg annyit tesz, hogy bejárós kerti kutya... valóban nem való egy ilyen állat panellakásba.
2012. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg KÁJ és annak sem csúnya...de nem lehet túl nagy vadállat ha a menhely nem úgy hírdeti. Azért tőlük se lehet elvárni hogy minden fajtát ismerjenek.
2012. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Írtam nekik, mert aztán láttam, hogy kérik is, hogy ha valami adat hibás, akkor írjunk...

Még nem válaszoltak.


Meg azt nem tudják, hogy más kutyákkal barátságos-e.

Idegen emberekkel is az lehet.

Csak kérdés, hogy szocializálódott... na meg a KÁJ a gazdájához pont úgy bújik, ahogy leírták... de hogy mi vált ki védőösztönös viselkedést, azt csak a jóisten tudja... Remélem, megfelelő gazdihoz kerül.


Az egyik válaszoló írta, hogy írt a fajtásoknak.

Van KÁJ fajtamentés?:O

Rágugliztam, de nem találok. Tök jó lenne, ha lenne!


Meg kaukázusi fajtamentés érdekelne. Látom, hogy nekik nincs külön helyük, csak egy gyűjtő honlapjuk, hogy hol vannak kauk.

A szomszédból pár napja vitték el a kaut, mert már nem kellett őrzésre, eladják a telket. Félek, Tuncsikék gyepijére került, ahol igen hamar véget érhet az élete.

Szegény, már öreg kutyus... és pont öreg korára kell így kib.szni vele.

Szóval tudtok valamit tanácsolni, ha kiderül, hogy tényleg a gyepin van, fordulhatok valakihez?...

2012. aug. 17. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fajtamentést írtam, csak a fajta fórumára bemásoltam.
2012. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!