Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is középspicc?...

Szerintetek is középspicc? Akitől vettük azt mondta hogy törpespicc. (szaporítótól vettük)

Figyelt kérdés

bunkók kíméljenek!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 17. 11:38
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy kidobom az utcára csak azt hogy melyikre HASONLÍT ! Tök feleslegesen ítélkeztek felettem,mert imádom a kutyámat sosem bántanám.
2012. aug. 17. 15:38
 22/40 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 hónapos:)
2012. aug. 17. 15:39
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
Na, tisztázzuk. A kutya fajtatiszta közép spitz (lenne, ha lenne törzskönyve), aki nagyon édes, aranyos, de nem ő lesz a fajtája legszebb példánya. Jelenleg abban az átmeneti időszakban van, amit egy tenyésztő ismerősöm csak szörnykorszaknak nevez, mivel ilyenkor olyan kis nyúlánkak és a felnőtt szőrük sem kezd el nőni. A 13-as válaszadónak meg üzenem, hogy egy pár hónapos kölyköt tán nem kéne a felnőttekhez hasonlítani....
2012. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
75%
Drága utolsó! Olvasd már el, hogy mikor írta a kérdező, hogy még kölyök! Ez a kutya képek alapján nem tűnt nekem kölyöknek. Miután válaszoltam, utána írta, hogy kölyök még. Előtted levő válaszban írta a kérdező, hogy 3 hónapos. Nem túl nagy 3 hósan egy törpespiccnek? Csak mert törpeként vették....Úgyhogy mielőtt beszólsz, értelmezz...
2012. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
ez egy aranyos spicc keverék
2012. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Talán a képekről, ránézésre. Aki egy kicsit is ismeri spitzeket, az tudja azt is, hogy kölyökkorban hogyan néznek ki. Marhára bírom ebben az oldalban, hogy abszolút laikusok nyilvánítanak baromi határozottan véleményt olyan dolgokról, amiket nem ismernek.
2012. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy keverék, szerintem simán csak az látszik rajta, hogy szaporított. Egyébkét nagyon édes, ahogyan mosolyog.
2012. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ez egy német vagy japán közép spicc, de az 100% hogy nem törpe spicc. A bundája valóban nem olyan, mint amilyennek lennie kéne. Nem is fajtatiszta. Miért szaporítótól vettétek?
2012. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

előző vagyok


bocsi nem olvastam el az előző kommenteket (csak miután én is kommenteltem), nem tudtam hogy már tisztáztátok hogy keverék

2012. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Igazából nem is akartunk venni ilyen kutyát,de nem is volt fontos hogy fajtiszta legyen.Először menhelyről szerettünk volna hozni,de annyira megtetszett,vagy nem is tudom elvarázsolt hogy azt éreztem,hogy ő kell nekem,mindig érzem azt a szeretetet amikor a szemébe nézek.Kicsit nyálasnak hangzik,de ez az igazság.:):)
2012. aug. 18. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!