Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is középspicc?...

Szerintetek is középspicc? Akitől vettük azt mondta hogy törpespicc. (szaporítótól vettük)

Figyelt kérdés

bunkók kíméljenek!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 17. 11:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Köszönöm Kedves Kérdező, feldobtad a reggelemet, nagyon-nagyon aranyos kutyusod van! Végig mosolyogtam, amikor a képeket nézegettem :)

Nem tudom, melyikre hasonlít, de hogy irtó helyes egy eb, az tuti.


Neked még egy infó:

fajtiszta egy állat, amikor ugyanazon fajon belül szaporodik, tehát itt kutya a kutyával (a kutya egy állatfaj)

fajtatiszta, amikor a fajon belüli fajta szaporodik ugyanazzal a fajtával, pl. rottweiler (ami egy fajta) a rottweilerrel (a fajta a faj alatti kategória)

Nem kioktatásnak, csak mivel valaki már írta előttem, és nem voltam biztos benne, hogy vágod, miért írta, hogy fajtiszta, hisz kutya. Igen, fajtiszta, csak nem fajtatiszta. Na, biológiaórának vége, a kutyusod továbbra is tüneményes, legyél nagyon jó gazdija! :)

2012. aug. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"Talán a képekről, ránézésre. Aki egy kicsit is ismeri spitzeket, az tudja azt is, hogy kölyökkorban hogyan néznek ki. Marhára bírom ebben az oldalban, hogy abszolút laikusok nyilvánítanak baromi határozottan véleményt olyan dolgokról, amiket nem ismernek."


Én meg marhára bírom ebben az oldalban az ilyen okosokat, mint te! Képzeld, láttam már törpe és középspiccet, kölyköt is, felnőttet is. De milyen véleményt akarsz olvasni, ha még a kutya gazdája sem biztos abban, hogy milyen kutyája van....?! Ne pattogj már, láthatóan egyedül vagy a véleményeddel, okostojás.

2012. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez sajnos nem törpe spicc ezt abból tudom, hogy az én törpe spiccem 6 hónapos és még nincs ekkora. Valószínűleg fajtiszta de ezt 3 hónaposan nem lehet megmondani. De ha nem fajtiszta akkor sem érdemes szomorkodnod, mert nagyon aranyos. :)

2012. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Nem szomorkodom nekem nem számít hogy az e vagy nem csak gondoltam megkérdezem.
2012. aug. 24. 19:01
 35/40 anonim ***** válasza:

*Nem szomorkodom nekem nem számít hogy az e vagy nem...


És ez a legfontosabb! Annyi örömet fog okozni neked ez a kis szőrpamacs, hogy el sem tudod képzelni! :) Nem számít a fajtája, az számít, hogy kutya, és tiszta szívéből szeret téged! :)

2012. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 catygirl ***** válasza:
Ha a marmagassága 25 feletti akkor tényleg közép spitz. Attol függ milyen idős és milyen magas? Az én törpe spitzem se volt szép kicsinek, de most gyönyörű típusos törpespitz.
2012. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
A magasságát most így nem tudom megmondani,de most 4 és fél hónapos :)
2012. szept. 7. 16:59
 38/40 catygirl ***** válasza:
37%
Ha négy és fél hónapos akkor azis lehet hogy kisspitz nekem is egy fehér kisspitzem meg egy krém törpe spitzem van. a spitzek ebben a korban csúnyák de a tied semmi képp sem keverék ezeknek ne higgy! ő egy cuki muki fehér kisspitz nem látszik hogy szaporítótol van
2012. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

jajj hát ez nagyon édes!:) Szerintem ez inkább középspicc, a törpespicc az ilyen:

[link]


szerintem esélyes,hogy nem fajtatiszta mert kicsit vastagabban a lábacskái, mint a standard,és a szőre sem hosszú annyira, de nagyon szép kis eb.:)

2013. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 catygirl ***** válasza:
De ő akkor is fajtatiszta mert az ismerősőmé is ilyen volt kicsinek
2013. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!