Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi lenne a kiadások...

Kb mennyi lenne a kiadások különbsége, ha kiköltözve Angliába vinnám magammal 2kg-os kutyámat?

Figyelt kérdés
Mennyi a repülőjegy? Kutyaszállások, ha hazaugrom M.o.-ra és nincs keretem kifizetni a repülőjegyet neki is? Állatorvosi ellátás az kb ugyanannyi?

2012. aug. 17. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Háháá, először juttasd ki! Na az a nem egyszerű... Olyan szigorú karantén-követelményeik vannak és olyan szabadon értelmezik őket, hogy ember legyen a talpán, aki hamar ki tudja vinni... Nem egy ismerősöm van, aki évekig próbálkozott. Végül persze majdnem mindenkinek sikerül, de erre nincs garancia.

Ne az itthoni fizetésekből indulj ki... :-)

2012. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A karantént szerencsére már eltörölték, a szállások elég drágák, sokszor olcsóbb, ha magaddal utaztatod (nyilván függ attól is mennyi ideig lenne panzióban), de a kettő közti megoldás, ha valaki helyben bevállalja "zsebpénzért", sok fiatal szokott ott is sétáltatni, panzióztatni. Az állatorvosi költségek meg kifejezetten drágák, főleg ha a magyar keresethez viszonyítunk.
2012. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is a karanténra gondoltam, azt már rég eltörölték. De szerintem a veszettség-titer még él.

Itt egy link:

[link]

2012. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. aug. 20. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!