Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák ehetnek szotyit?

A kutyák ehetnek szotyit?

Figyelt kérdés

A múltkor adtam egy kicsit a kutyusomnak és ízlett neki.

Nem úgy gondoltam hogy táp helyett azzal etetném hanem csak ha én is eszek egysze-egyszer adhatok neki?


2012. aug. 17. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze!Inkább mint kockacukrot...
2012. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém önkiszolgál. Igaz, hátul a héja ki is jön belőle:))
2012. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kutyám (labrador) a cseresznyét imádja így mikor érik és van ami leesett vagy kap tőlem/tőlünk azt ki is magozza magának..körbe rágja a magot és kiköpi..:D

a málnát,epret meg leszedi magáról a növényről...:D:D

2012. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as,hatalmas forma lehet a kutyád!:)
2012. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kegyetlen nagy forma.:D

Csinált olyat mikor véletlen kint hagytam késő ősszel(benti kutyus) reggel be engedte tesóm az első dolga volt bejönni hozzám és elkezdeni ugrálni a hátamon..tökéletes ébresztő volt..azóta nem hagyom kint éjjel..:D:D

2012. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:))) Jajj,imádnivaló lehet!!;)
2012. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

bár azért a 40 kilójával nem volt egy élmény a reggeli ébresztő...:D

meg hát kicsit csokifüggő így ha meghallja, hogy csokika bekattan...:D

2012. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy nem lehetett egy élmény,jól bosszút állt:DD De az a sok szeretet és szeleburdiság amit egy kutyától kapsz elfeledtet minden "rosszat"...
2012. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a legrosszabb az amit csinálni szokott mikor rám ugrik váratlanul és ha nem számítok rá eléggé fájdalmas tud lenni..de ha verekszünk(tudom,hogy kutya de nagyon jókat szoktunk verekedni:D) szanaszét tép az sem zavar.:D
2012. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én magkeveréket szoktam reggel enni (tökmag, napraforgómag, lenmag, szezámmag) a kutyám is szokott kapni. Kevés joghurtba teszek egy kanállal, nagyon szereti.

Miért lenne tőle baja, valószínűleg az ő szervezete is hasznosítja a tápanyagokat belőle.

2012. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!