Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lánycicám mellé lakásba jó...

Lánycicám mellé lakásba jó választás lehet egy westie?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj erre a kerdesre nehezen megadhato a valasz.

Kutyat es macsekot osszezarni egy lakasba bolondsag lenne. Mindegyik szeret a figyelem kozeppontjaban lenni. Mindig.

Nagyon kicsi a valoszinusege annak, hogy a ket allat imadni fogja egymast. Igazabol mindketto szereti a sajat teruletet...stb.

Ne kinozd a cicadat!

2008. máj. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semiképp ne rakj össze egy kutyát és egy macskát mert abból hatalmas probléma lenne:)
2008. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MAcska mellé nem jó a kutya...fordítva jólenne..szal ha kutya van előbb és melléteszed a kismacsot. A macska önállóbb természet mint a kutya és azt a területet(ezesetben a lakást) amit a macs a magáénak tud, nem szívesen osztja meg holmi kutyaféle betolakodókkal. Westie kölykök ráadásul elég pajkosak..a területüket védő féltékeny macsekok különösen nem kedvelik az ilyen háborgató társaságot.
2008. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a cicád. Mert ha még kicsi akkor össszeszoktathatod vele könnyebben.
2008. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell annyit nyomózni ezzen.

hüle kérdés emígy de persze hogy...

enyém a 4 keverék cicámmal alszik egyhelyen pedig va nsaját helye... igaz soxor megkergeti de tudja h nem szabad őket bántani és ezért amikor kergeti és ugat rá csak játszik vele.

nyugodtan rakj mellé nekem is westiem van

de lakása nem igazán való a westie mert ha ne mviszed le akkor eldőlnének a szekrények XD....

na m1 IGENIS LEHET ....

mert én a kutyám melett még halakat,tengerimalacopkat,macskákat tartok és jól kijönnek.

ez mind a szocializácio kérdése...

2010. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Westie nagyonnem.Ha mindenáron szeretnél kutyát valami nugisabbat.A westie vadászkutya..
2010. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kiskorától eggyütt vannak akkor IGEN. nekem 4 cicámmal van eggyütt a westiem és nagyon imádják egymást. néha a westie még meg is engedi neki hogy befekedjön a helyére és ellopja a kajáját . nemértem mi az a nagy dolog hogy vadászkutya? nekem még a tengerimalacommal is eljátszik nem méghogy "megeszi" meg mi.. -.-" kedves kérdező. nyugodtan vegyél bármilyen nemü akár 10 macskát is a westied mellé nem fogja bántani ha egybe szoktatod őket xD
2010. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a westie-m a lakásban van,a cicám pedig kint,de így sem tűri meg.
2011. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!