Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehet ellenem? (picit...

Mit tehet ellenem? (picit hosszú, utolsó előtti bekezdésben van a kérdés)

Figyelt kérdés

panelházban lakom.. januárban volt egy lakógyülés (döntésképes volt) ahol megkérdeztem, hogy lehet e kutyám (pontosabban hogy befogadhatom e az exem kutyáját mert ő rosszul bánik vele) mindenki beleegyezett


szülővel élek együtt május óta van állásom, szerencsére felváltva dolgozunk (a kutyus max 2-3 órát van egyedül hagyva a lakásban) de előtte is volt hogy itthon hagytam hogy szokja az egyedül létett... oltva féregtelenítve van, a mellettünk lévőket folyamatosan kérdezgettem hogy volt e gond a kutyussal, mindig nem volt a válasz (a fölötünk lakó meg is dicsérte mikor összefutottam vele, hogy mintha itt se lenne ez a kutya, bezzeg a fölöttük lévőnek állandóan van hangja)


nagyon nyugodt kutya, lakásban olyan mintha macska lenne (nem rohangál stb fekszik egésznap, zajokra nem ugat, néha morog vagy vakkant egyet egyből rászólok, de kinti zaj több van mint amit a kutyám csinál)


mégis valamelyik nap belém kötött az egyik öregasszony (a férje megszavazta a lakógyülésen a kutyust- de ahogy elnézem összekaptak) hogy meddig marad a kutya...


anyám azt mondta vigyázzak ezzel a "hölggyel" mert régen egy másik kutya miatt is (az skótjuhász volt) aláírást gyűjtött, merthogy hulik a szőre stb (annak nem tudom mi lett a kimenetele, a kutyus eltűnt, de nem hiszem hogy ezért, hanem mert már öreg volt nagyon - a lépcsőzésnél látszott hogy nem birja fáj neki- a gazdáinak pár éve egy havanese kutyusa van)

persze tuti hogy nem mindenki írná alá a hisztijét ahogy apám mndta azok tuti nem akik utálják...


a kérdés hogy mit tehet ellenem ez a nő? még ha össze is gyűlik x aláírás mi van ha azt mondom hogy törölje ki vele a sejhaját a kutyám marad?


Hogy rajtam akarja kiélni a magánéleti frusztrációját abból is látszik hogy fél évig semmi baja nem volt a blökivel, csak most hogy látványos a "válás" a párkapcsolatukban...


2012. aug. 18. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmit nem tehet. Nálunk is pattogott a felettem lakó öregasszony, mikor 1 kutyám volt, hát még mikor még egyet beszereztem. Nem én vagyok az egyetlen kutyával rendelkező a házban, csak épp nálam volt új az eb, meg én is nemrég költöztem ide, így engem szúrt ki. Én istenesen lekaptam a körméről, szerintem a legjobb mód a megalázás. Ezekkel hiába beszélsz szépen, letojják. Én azt mondtam neki, hogy amiért a gyerekei tesznek rá, unalmában mást piszkál? A helyedben megaláznám a vén boszrokányt, megmondanám neki, hogy amiért a férje már nem szereti, nem téged kéne piszkálnia, inkább a magánéletével törődjön. Ez úgy meg fogja lepni, hogy leszáll rólad.
2012. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A házirendetek az alapvető. Ha ott engedélyezett a kutya tartása, onnantól nincs gondod.
2012. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

Majd abba hagyja az öregasszony. Ha meg aláírást gyűjt az egyik lakógyűlésen győzdd meg az ottlakókat, hogy senki sem panaszkodott, ha hullik a szőre, majd össze lesz takarítva! ENNYI!!!!! :)))

2012. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!