Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te a kutyát vagy a macskát...

Te a kutyát vagy a macskát szereted jobban?

Figyelt kérdés

Válaszod indokold!

Nekem kutyám van mindennél jobban szeretem és imádom! Érdekelne, hogy ti ezzel a kérdéssel, hogy álltok!


2012. aug. 18. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Van kutyám is és macskám is.DE

Én azt a kutyámat szerettem a legjobban aki elpusztult már nagyon öreg volt így is túl élte azt a kort amit az állatorvos mondott..mikor megszülettem már itt volt és mintha a testvérem lett volna mindig vigyázott rám és velem volt ha baj volt ha szomorú voltam..mikor elpusztult 2-3 napig szinte csak sírtam..

Volt mellette egy másik kiskutya őt nagyon szeretem de nem jobban mint azt aki elpusztult..

2012. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

kutyát.

Mert a kutya az emberhez hűséges. A macska a helyhez,

Mert macska allergiám van. Ha lakásban tartanék macskát,kijönne az allergiám.

Mert a macskákat nem tartom okosnak,csak aranyosan rafináltnak.

2012. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lehet össze hasonlítani... olyan mintha azt kérdeznéd hogy a fagylaltot vagy a palacsintát szereted jobban...


én mindkét állatot szeretem, más más tulajdonságai miatt.. a kutya olyan mint egy gyerek, a macska olyan mint egy előkelő hölgy, mind a kettőnek vannak jó és rossz tulajdonságai

2012. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En kutyas vagyok,bar szeretem a cicakat,mert allatbaratkent termeszetese hogy a cicakat is szeretem.Viszont kutyaim vannak,cicam kiskoromban volt,es ismeroseimnek van,szerintem oriasi kulonbseg van koztuk.Egy kutya huseges,ragaszkodo,kiveszi a reszet a csaladi eletben,...stb,viszont a cicak masak,ok kevesbe husegesek,es mikor kedvuk van,csak akkor bujosak,...nehez leirni,de nagy kulonbseg van koztuk.En a kutyak termeszetet szeretem jobban,ezert inkabb kutyaparti vagyok.:-)
2012. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!