Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok a póráz nélküli séta...

Nálatok a póráz nélküli séta hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Tehát a kutya szabályosan láb mellet követ, vagy előremehet? Ezt nem mezőn, hanem utcán értem, emberek között.

2012. aug. 18. 12:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az enyém nem mehet előre, hanem mellettem kell jönnie, persze szemkontaktus meg ilyesmi nem kell, nézelődhet, de ha előremegy azt hihetik, hogy nincs gazdája, megijedhetnek tőle (ja, 10 kilós kutyától:D), ilyesmi.
2012. aug. 18. 20:46
 12/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A központi részen ha elengedem, akkor rajta van a műanyag szájkosár, mert sok a rendőr, közteres, nem akarok fizetni. Ekkor a széles járdán mehet szabadon, kikerüli az embereket, esetleg ha nem figyel, rászólok.

Ahol embertömeg halad át, ott szigorúan láb mellett jön.

Kevésbé forgalmas lakótelepi részeken, kertvárosban se megy oda emberekhez, elmegy mellettük simán, de általában azt szeretem, ha előttem van...ha idős ember, bringás, kisgyerek, stb. jön, akkor lábhoz hívom vagy egy helyben tartom

2012. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!