Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha vérzik 3 hetesen?

Baj ha vérzik 3 hetesen?

Figyelt kérdés
A 3 hetes kis Dobermann lány mondhatni menstruál, nagyon halvány nem is piros inkább rózsaszín váladék jön a hüvelyéből. Tudom hogy az ember kislányoknál van ilyen tisztító folyamat pár hetesen, kutyáknál is lehet ilyen?Ez normális vagy valami baja van?
2012. aug. 18. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Komolyan innen vársz választ? Nem érdemel az a kiskutya egy orvosi ránézést? Vagy legalább telefonos érdeklődést?
2012. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sippara ***** válasza:
Mit keres nálad egy három hetes kiskutya?
2012. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Mint a raj, úgy hurrogjátok le mindig az embereket, mindjárt kaptok az alkalmon! Ha nem tudtok segíteni francnak érzitek magatokat nem is tudom kinek, hogy mindjárt ócsároljatok!


Szóval, mi Francia Buldi tenyészettel foglalkozunk, és már nem egyszer előfordult valóban, amit mondasz is, ez egy tisztítási folyamat, akár az embereknél.:) Előfordulhat, de nem túl gyakori, viszont ha 5-6 napnál tovább tart, illetve nem enyhül, valóban érdemes orvoshoz fordulni vele, mert a kiskutyának bármiféle belső problémái lehetnek.

2012. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sippara ***** válasza:

Nem "ócsároltunk" senkit. Hogyan reagálnál, ha megkérdezném, hogy normális-e, ha a barátom fogát épp most húztam ki, és ömlik belőle a vér?

Azzal van a gond, hogy emberek három hetesen választják el a kiskutyákat az anyjuktól, VAGY olyan emberek szaporítanak, akiknek halvány lila gőzük sincs, mit hogyan kéne tenni, mi normális, mi nem - hogyan várható el egy ilyen embertől, hogy ne hibás almot hozzon le, rontva ezzel a fajtát? Ha nem veszi a fáradtságot, hogy felhívja a dokit, szerinted szülők szűréseire, kicsik oltásaira, féreghajtásra, chipre, normális táp beszerzésére, vemhes/szoptató szuka rendes ellátására, a kicsik megfelelő szocializálására és nevelésére venni fogja? Nem hiszem. Ez csak egy telefon, a többi 6-7 hónapnyi munka.

2012. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
jól van, le lehet szavazni, attól még igazat mondtam. Igen, aggódhat az ember persze, de attól még nem ismered őt És már írod a dolgaid és rohadtul nem a kérdésre válaszolsz, pedig ezen az oldalon az lenne a cél.:)
2012. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ahogy már előttem is írták, annyit illene megtenni, hogy felhívsz 1 állatorvost...
2012. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 hetes tehát gondolom az anyja is a tietek. egyébként egyáltalán nem normális.
2012. aug. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

van aki azért kérdez itt, mert megerősitést akar mondjuk arra, amit az állatorvos mond.


lehet, hogy hülyeséget irok, de pl. ujszülőtt kislánynál már hallottam ilyenről. Akkor ott a kórházban azt mondták, hogy a szervezetébe került anyai hormonok távoznak ilyenkor.


Egy ultrahangos vizsgálat nem ártana, hogy megnézzék minden rendben van-e a belső szerveivel. majd ird meg légyszives mi lett a kiskutyával.

2012. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már másnap nem is volt jele semminek, egyébként akkor sem adta semmi jelét hogy valami baja lenne, csak mikor megmértük a mérlegen volt egy csepp rózsaszínes "trutyi"

az orvost meg azért nem hívtuk mert most vette ki a szabadságát, és tudtuk hogy van ilyen kislányoknál (ember) meg olvasott anyum valami ilyesmit! és igen, azért kérdeztem meg itt mert gondoltuk hogy az lehet ami a embereknél is van és csak megerősítést vártam!De kikerestem egy másik doki számát és ő azt mondta hogy semmi baja, ez természetes, de nem mindig lehet észre venni mert az anyukája lenyalja.

2012. aug. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!