Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj lehet belőle, vagy bántani...

Baj lehet belőle, vagy bántani fog? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos én egy virtuális örökbefogadó vagyok 1 menhelyen. Az olyan hogy mehetsz sétálni a kutyussal játszhatsz vele , meg ételt hordasz ki neki. Na szóval az lenne a bajom , hogy van 1 németjuhász méretű kutyus 1 nagy kennelbe tartva és eddig kijártam hozzá sokszor . meg bementem simogattam stb. és nagyon megszerettem és ő is engem. Van 1 társa aki tényleg németjuhász és lány , az akihez én járok ő fiú. Csak a lányt ivartalanították és 3 hétig távol volt tőle. Most hozták vissza, és félek hogyha bemegyek a kennelbe akkor összeverekednek miattam , mert mondjuk féltékenyek. Mit tegyek? Nem akarom őt elveszíteni:(
2012. aug. 19. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg semmi baj nem lesz!:D
2012. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A menhelyesektől kérjél segítséget. ha nem vagy biztos a dolgodban, nekik kell segíteni téged.
2012. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16:04 azon vagyok:) már holnap a gondozójukkal fogok bemenni a kennelbe csak érted, félek hogy féltékenyek lesznek egymásra és összeverekednek. Azon parázok hogy ha egyedül megyek be akkor baj lehet belőle:/ de am köszi a válaszokat!:)
2012. aug. 19. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
kan, és szuka ritkán verekszik össze. nem lesz semmi baj meglátod:)
2012. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:) ma bementem hozzajuk es nem volt semmi baj:D
2012. aug. 21. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt tanuld meg, félni és úgy közeledni kutyához tilos. A kutya megérzi a félelmet.
2012. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!