Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ido van a szulesig?

Serenity-cica kérdése:

Mennyi ido van a szulesig?

Figyelt kérdés

[link]

teshomerseklet egy oraja: 37.4

az allatorvos csak este tud kijonni, de az sem biztos. a biztos a holnap. masikat nem talaltam a kornyeken.


2012. aug. 19. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már lóg a hasam akkor ma este fele megellik!
2012. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ott a kep, de napok ota ilyen a hasa. ez tegnapi kep rola. szerintem log, de nem tudom milyennek kene lennie.
2012. aug. 19. 17:05
 3/9 anonim válasza:
Nem baj, nem kell állatorvoshoz vinni megszülni, sokkal jobb ha hagyjátok hogy magától szüljön meg! Biztosítsatok neki nyugodt környezetet, valami dobozt vagy kosarat, ami ki van bélelve. Orvos csak abban az esetben kell, ha komplikáció lép fel.
2012. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindenkeppen jo lenne egy allatorvos, mert lehet hogy probemas lesz. de egyebkent meg nem szereti az idegeneket, szoval felek, hogy stresszelne miatta vagy megharapja. ezert orulnek ha elobb megszulne es csak utanna erne ide az allatorvos.
2012. aug. 19. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Evett ma már a kutya? ha nem eszik, járkál össze vissza, kapar, azok az ellés biztos jelei. van már neki helye? ha igen abba menjetek be vele, ott lehet simogatni, tegyetek bele rongyokat. Nem lesz semmi baj, de az orvos telefonszáma legyen készenlétben.
2012. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
testhomerseklet 2 oraval ezelott 36.8. kb. 2 oraja vajudunk is, de eddig semmi....
2012. aug. 20. 00:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi ujság? hogy van a kutya? van már baba?
2012. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
meg nincs, de beszeltem egy allatorvossal (vagyis vagy 10-el) es a homerseklet leeses meg nem a szules kezdete. akkor kezd el szulni majd, ha elfolyik a magzatviz. ami meg nem tortent meg. szoval en kapkodtam. de a picik mar nagyon virgoncak. lokdosik a hasan keresztul a kezemet. az egyik jol meg is rugott. :-) tuti nem leszek szimpi neki. :-) de annyi erdeklodo van es segitokesz ember, hogy ha vegre meglesznek a picik, akkor toltok fel roluk kepeket. :-)
2012. aug. 20. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Na helyzet?:)
2012. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!