Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németországban mennyi a kutya...

Zaafira kérdése:

Németországban mennyi a kutya adi? (Baden-Württenberg, Gammertingen)

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted, adó? Sok mindentől függ. Legegyszerűbb, ha megkérdezed a Rathausban.
2012. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt kikeresheted,hogy mennyi: [link] Itt meg,hogy zónánként melyik kutya van a veszélyesek listáján: [link]
2012. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen kutya adó, csak elírtam. Köszönöm a válaszokat. :)
2012. aug. 31. 16:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linkeket, és az első linkben nem találom Gammertingent, plz: 72501 akkor az, azt jelenti, hogy ott nem kell fizetni? Mert hallottam, hogy van olyan helység, ahol nem szednek kutya adót. ???
2012. aug. 31. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt már tényleg megkérdezhetted volna a Rathausban...

Nem tudok segíteni, nálunk kell kutyaadót fizetni, és még nem hallottam arról, hogy van, ahol nem kell, de ettől még lehet. És hacsak nincs valaki, aki ott él, más sem fog tudni segíteni.

2012. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tartózkodom Németországban, így nem tudom megkérdezni, ezért is kértem itt segítséget, vagy legalább ötleteket. Azért kössz.
2012. szept. 1. 15:02
 7/11 A kérdező kommentje:
És miből gondolod, hogy meg tudnám kérdezni?
2012. szept. 3. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Abból gondolom, hogy meg tudnád kérdezni, hogy írni tudsz, feltételezem, beszélni is. Van telefon is, a Rathausnak is van telefonszáma. Ha kimész Németországba, feltételezem, ha nem is te de valaki, akivel kimész, beszél németül (anélkül ugyanis nagy bajban leszel).

Egyébként az sem mindegy, milyen kutyát szeretnél tartani.

2012. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha meg tudnám kérdezni, nem kértem volna itt segítséget. Ugyanis ahhoz, hogy meg tudjam kérdezni ott kéne lennem, és én egy szóval sem mondtam, hogy ott vagyok!
2012. szept. 4. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Mint írtam, van telefon. Azt várod, hogy valaki felhívja őket helyetted?

Vagy írj levelet.

2012. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!