Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyton ugató kutya? Tényleg...

Folyton ugató kutya? Tényleg nekem kell elköltöznöm?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Lehet hogy egyesek szerint provokatív lesz a kérdésem de érdekel mások véleménye, álláspontja.

Tehát tegyük fel 10 éve élek egy adott város kertvárosi részén.

És aztán egy odaköltöző magával hozza az abszolút szocializálatlan, fárasztatlan, unatkozó kutyáját aki szerencsétlen nem tudja magát hogy elfoglalni így ugat. Egész nap. Nem csak járókelőkre, érkezőkre vagy csak pár órát. Egész nap ugat. Éjjel-nappal.

Sok kérdést olvastam már itt ilyen ügyben és sokszor látom hogy tényleg felháborodva írja oda valaki hogyha nem bírja elviselni akkor költözzön tanyára(!) meg hogy bezzeg a gyereksírást bírja.

Tehetek én feljelentést de az ugye általában veszett fejsze nyele. Fenyegetőzhetek de mi van ha épp elég karizmatikus szomszédokat fogtam ki ?

Ilyen esetben mégis mit kezdhetek ?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre ? Ti mit tennétek?


2012. aug. 19. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kéne elköltöznöd? szólj a szomszédoknak..ha ezután nem változik semmi akk jelentsd fel őket .
2012. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel telefonon, ha ugat a kutya, vagy csöngess be hozzá. Főleg éjszaka :) Feltéve persze, hogy már megpróbáltad vele civilizáltan megbeszélni a dolgot.

Amúgy meg a jegyző hivatott elrendezni a szomszédi vitákat, lehet, hogy ez is az ő hatásköre. A rendőrség nyilván le se fogja sz*rni, nem az ő dolguk.

2012. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
17%

Ha panelban laksz, akkor ellenőrizd le, hogy van-e rá engedélye. (tehát engedélyezték-e a lakók)

A kutyát nem fogják elvenni a gazdájától, ha jó körülmények közt van tartva. Előfordulhat az is, hogy a kutyának annyira új minden...és majd elmúlik.

2012. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Harmadik!

Idézet a Kérdezőtől: "10 éve élek egy adott város kertvárosi részén. "

szóval nem panelban lakik, és amúgy meg egy kutyára sehol nem kell a szomszédok beleegyezése vagy bármi extra engedély.

2012. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsánat, nálunk kertvárosban rengeteg a panel ház :)
2012. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!