Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos Kecskemét? MEOE?...

Cerberos Kecskemét? MEOE? Melyiket válasszam? Semmit sem tudok a kutyaiskolákról.

Figyelt kérdés

Van egy 14 hónapos beagle kutyám,akit teljesen félreneveltünk,ez miatt rossz,és kezelhetetlenné vált. (Amúgy TÉNYLEG nagyon okos kutya,csak hát nagyon makacs,és mivel ő ez első ebünk,nem tudtuk jól kezelni)a kutyaiskolán gondolkozunk,csakhogy nem tudjuk,hogy melyiket válasszuk.Az egyik a Cerberos Kutyaiskola,Kecskeméten.Van aki hallott már róla?Mennyibe kerül?(nem hiszem,hogy ki tudunk adni egy tanfolyamért 50-60 ezer forintot)A másik pedig a MEOE kiskunfélegyházi kutyaiskolája.Ez azért lenne jó,mert helyben van,és nem kéne buszozni Kecskemétre a kutyámmal.De nem tudom,hogy van-e olyan színvonalas,mint a másik..Ti melyiket ajánljátok ? És elmondanátok,hogy hogy is néz ki egy ilyen foglalkozás?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2012. aug. 20. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én alapvetően cerberospárti vagyok, bár ők tényleg nem olcsók, de tutira rendbeteszik a kutyával való komplett kapcsolatodat. Az árakat szerintem kérdezd meg, meg egyébként is menj el megnézni egy-egy foglalkozást, mielőtt döntesz, az a biztos.
2012. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg alapvetően tükörsuli párti vagyok, de ebben az esetben mindenképp a Cerberost ajánlom! :) A MEOE inkább klasszikus munkakutyás suli, nem hiszem, hogy nektek jó lenne.
2012. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt megtudjátok mondani,hogy mennyibe kerül a Cerberos körülbelül?
2012. aug. 20. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A budapesti kezdő tanfolyam ára így néz ki:

"A 6 hetes, 18 alkalomból álló tanfolyam ára vizsgával együtt 40 000 Ft.

10% kedvezmény jár az örökbefogadott kutyáknak az örökbefogadási szerződés bemutatása esetén.

10% kedvezménnyel jutalmazzuk a felelős állattartót, ha ivartalanított a kutyája. Szuka kutyáknál minden esetben állatorvosi igazolást kérünk bemutatni a beiratkozáskor.

Részletfizetési lehetőség van: beiratkozáskor 50%-ot, a negyedik tanfolyami héten a fennálló 50%-ot kell befizetni.

Egy háztartáson belül a második kutyától kezdve 50% kedvezményt tudunk biztosítani.

A kedvezmények összevonhatók!"


A vidéki sulik mindig olcsóbbak, és látod, kedvezmények is vannak meg részletfizetés, szóval kérdezd meg, hogy náluk konkrétan mennyi, azzal nem veszítesz semmit :)

2012. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánj rá időt és nézd meg egy-egy napját mindkét iskolának. Aztán dönts.
2012. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!