Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen benti kutyus fajtát...

Milyen benti kutyus fajtát tudtok ajánlani? Olvasd a leirást!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy benti kutyust,ami picike lehet vele bujni mert olyan puha *.* nem értek a kutyafajtákhoz,ezért gondoltam hogy valaki ajánlhatna valamilyen kutya fajtát. Természetesen először örökbefogadni akartam,de a menhelyen nincsenek benti kistestű kutyák..azért nem akarok tízezreket költeni,de jo lenne ha valaki ajánlana egy fajtát.amugy 14 vagyok ha ez számit. Az értelmes válaszokat KÖSZÖNÖM!! :-)

2012. aug. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon népszerű a Bichon Havanese :)) És puha is, persze a szőre is ápolást igényel. Picike.

Googlezd, ha szeretnél róla képet látni :) Nagyon aranyos!

2012. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tízezrek, hanem százezer környéki összeg egy valódi fajtatsizta kölyökkutya. Persze vehetsz olcsón is, csak az jó eséllyel vagy nem lesz fajtatiszta, vagy beteges lesz, és a szüleid fél fizetését az állatorvosnál hagyhatod.

14 vagy, egy kistestű kutya jó eséllyel legalább 15 évig fog még boldogítani. Egyetem, családalapítás, költözések, ezeket mind fogod tudni vállalni vele? A szüleid fizetik majd az oltásiat, ivartalanítását, betegség esetén a kezelését, meg mindent, ami a kutyával jár?

Egyébként menhelyen is vannak kistestű kutyák, maximum nem akkor és azon a menhelyen, ahol te nézted. Nyisd ki jobban a szemed kicsit, ha mindenképpen kutya kell, és nem akarsz a vásárlására költeni. De azt jó, ha figyelembe veszed, hogy a kutyatartásban soha nem az állat megvétele a drága, hanem az utána következő 15 év.


Szóval ha csak ölelgetni kell valami, akkor javaslok egy szép nagy plüsskutyát, az biztosan tűri, és nincs vele sok gond, meg olcsó is. Ha meg mégis akarsz rá pénzt áldozni, és kitaláltad, hogy pontosan miféle kutyát szeretnél, aktívabbat, amit el lehet vinni kirándulni, vagy lustábbat (ami szintén igényli azért a foglalkozást), akarsz-e a szőrével bajlódni, kozmetikushoz hordani, mennyire tudnád határozottan nevelni, meg egyáltalán, miféle kutya kell, akkor kezdj el kutyás könyveket lapozgatni vagy a netet átnyálazni, és válaszd ki, hogy neked melyik fajta a megfelelő. Itt mindenki csak azt fogja mondani, ami neki van, vagy látta és aranyos, de attól még az nem lesz neked való.

2012. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony, egy fajtatiszta kutyus sokkal drágább, mint amire te gondolsz. Van menhelyen olyan kutyus, amire te gondolsz, vagy ha épp nem is, sajnos biztosan lesz hamar, csak nézegetni kell.

Itt keress:

[link]


Szűrtem is neked, tessék, sok sok ölelgetni való kiskutya:

[link] &breed=Any&fromyear=0&toyear=99&gender=Any&peopleok=Yes&size=Small&kidsok=Any&housebroken=Yes&malesok=Any&keepin=Flat&femalesok=Any&shelter_id=Any&rescueop=Any

2012. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! :) eleve jobban szeretem a menhelyi kutyánkat,mert őket örökbe lehet fogadni és mert őket valaki kidobta vagy csak simán nem kelletek senkinek.. majd megnézem a honlapon a részleteket hogy hol vannak ezek a kutyulik,és még 1x köszi mindenkinek!!
2012. aug. 24. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!