Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nagyon bágyadt nem...

Kutyám nagyon bágyadt nem eszik semmit és sétáltatáskor fuvet rágcsál, mi lehet a baja? Komoj gond lehet vagy vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elrontotta a gyomrát, legalábbis az enyémek akkor szoktak így viselkedni. A füvet is azért rágcsálja, mert az segít neki hányni. Nekem utána mindig jobban szoktak lenni.

Azért ha holnapra se lesz jobban szerintem biztonság kedvéért nézesd meg dokival.

2012. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutya talán két okból szokott füvet rágcsálni és abból is a neki megfelelőt megkeresi : ha ég a gyomra vagy öklöndözéshez kell,mert azt a szőrt ami teste nyalogatásával kerül a gyomrába ki kell hánynia. Ezért szokott füvet keresni. A gyomorégés lehet táptól . Nézd meg a székletét,mert abból minden megtudható. Ha nyálkás a széklete föltétlen orvosnak kell látnia vagy kérj tanácsot tőle.
2012. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petrusi ***** válasza:
Mit kap enni?Lehet, hogy rossz minőségű tápot kap, vagy a táp egyik összetevőjére érzékeny a gyomra.
2012. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úgy halottam ha kutya füvet eszik fáj a hasa!
2012. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat :)
2012. aug. 20. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!