Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Figyelt kérdés
És miért?

2012. aug. 20. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Husky és nem a kék szeme miatt,nem tudom miért csak úgy
2012. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobermann, és mert egy bunkó:)
2012. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az argentin dog. A tekintélye, a büszkesége miatt.


Nekem most nincs argentin dogom, de a szomszédéra épp ma vigyáztam. Szegény már 15 éves, nagyon beteg. A szomszéd reggel lement a Balatonra, és láttuk, hogy a kutya egyre rosszabbul van. Összeesett, lebénult a két hátsó lába, zihált, nyüszögött, már ugatni sem tudott. Egész délután az ölembe feküdt a 60 kilójával, azt hittem ott fog elpusztulni. Végül 6kor ért haza a gazdája, vitték az állatkórházba, kapott infúziót, és már jobban van, de már csak hetei lehetnek hátra. Amikor elvitték azt hittem, már nem látom élve. Eléggé megviselt, mert mindig is egy erős, nagy hangú, bátor és rettenthetetlen kutya volt.

Én is szeretnék egy ilyen gyönyörű állatot.

2012. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mopsz.

A külleme,a személyisége,a röfögése és alapból illik hozzzám a fajta:)

Ha az én kutyámnak lenne fajtája persze ő lenne:)

2012. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a boxer, mert szépek az idomai :)
2012. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
szálkásszőrű tacskó,nagyon nyugodt,imád játszani és rendkívül okos.
2012. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 compactegon ***** válasza:

argentín dog, rhodesian ridgeback és dobermann. persze elsősorban staffordshire, azért is választottuk Őt :)

elsősorban azért, mert büszke és méltóságteljes fajták szép küllemmel.

2012. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem két kedvencem van.Az egy a labrador.Elképesztően képes kötődni az emberhez.Hűséges,kedves,okos és sportos fajta :)Egyszerűen imádom őket.

A másik az ausztrál juhászkutya.Gyönyörű és nagyon okos állat.

2012. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kuvasz. Mert pont olyan mint én. Magának való, nem barátkozik senkivel, csak a családjával szeret lenni. Mert jó házőrző és vele nyugodtan sétálgatok kettesben az erdőben. Mert a rossz szándékú emberek nagy ívben kikerülnek az utcán ha vele vagyok. Mert egyistenhitű kutya (vagyis egy gazdás). Mindezek mellett ráadásul még gyönyörű is.

Már a második ilyen kutyám van, még kölyök. Járok vele kutyaoviba, ott is szünetekben mikor minden kölyök egy kupacban játszik, ő elvonul a hordóhoz (átbújós akadály) és bekefszik. Idegenek ha a nevén szólongatják oda se néz. Egyedül csak rám figyel. :)

2012. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Németjuhászom van, 5 éves, ő a legokosabb, leggyönyörűbb, nekem ő olyan, mint a gyerekem, és gondolom, ő is az anyjának tekint, 3 hetes korától van velem, amit ő érzelmileg adott nekem, az 5 év alatt, az semmivel sem hasonlítható, nagyon boldog vagyok, hogy ő van nekem.
2012. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!