Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nehéz egy kiskutyát szobatiszt...

Nehéz egy kiskutyát szobatisztaságra szoktatni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Mostanában hallottam pár módszert, itt is van jó pár kérdés, nézegess bele, és találsz tippeket. Én egyszerűen ha látom hogy pisilnie kell ( abba hagyja a játékot és elkezd szaglászni, vagy alszik és felkel) fogom és kiteszem a fűre, megvárom hogy pisiljen, és nagyon megdicsérem ha sikerült, ha meg bent pisil és látom akkor vagy gyorsan kiteszem, ha meg már késő leszidom, és utána kiteszem. Most már nem is kell, magától kiszalad. Vannak balesetek de általában éjjel, mikor nem tud kimenni szegény. Kb 3 nap alatt értük el.
2012. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 orgonafarm ***** válasza:
türelmet igénylő munka.Rendszeresen kell adni a kutyának enni és minden étkezés,játék és alvás után ki kell vinni.Ha mégis bepiszkítana nem szabad vele kiabálni vagy megbüntetni,ha kint végzi el a dolgát,vagy a kijelölt helyen meg kell dicsérni.ha bepisil a szobába a szagnyomot alaposan el kell távolítani.az igazán kicsi kutyákat még éjszaka is ki kell vinni párszor.
2012. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ezek szerint gyorsan megtanulja mi a módi :)
2012. aug. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!