Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legális-e még a fülkupírozás...

Legális-e még a fülkupírozás amstaff kutyáknál ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy most már betiltották mert állat kinzásnak minősül de utána olvastam és olyasmiket találtam hogy ennél(és még egy pár fajtánál)szabad a fülét vágatni mert így tartják számon a standard kinézetet!Akkor hogy is van ez?

Valamint békés és hajdú bihar megyében hol lehetne megcsináltatni ha meg lehet?



2012. aug. 21. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiába engedi meg a standard nem legális. Tenyésztő ismerősömnek sem csinálják már meg...
2012. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Különben a vágatlan rózsa fül is standardnek számít. Ha nem rózsafül, és nem vágott a fül akkor az hiba, és vágással csak a hibát palástolják.
2012. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, jobb ha nem reklámozod a nevét, mert egy jóakaró simán feljelentheti, és akkor neked megköszönheti, h többet nem kell állatorvosnak lennie...
2012. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ricsi2302 válasza:

Nem szabad ez év január 1 től!

de én tudok 2 olyan állatorvost is aki megcsinálja hevesmegyébe

2012. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendes orvos még megcsinálja. Nekem pitem van, vágva lesz, és nem a hiba miatt, félrózsa fülű lenne. És nem hiba, a rózsa és az álló sem, csak a félrózsa a legkívánatosabb.
2012. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ganjakarika válasza:
nekem most lesz 1 8hetes staffim akaroma fülét megcsináltatni akkor most meglehet csinálni vagy sem?
2012. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad fület vágatni de van aki megcsinálja ! Sikerült a kutyusodnak ?
2013. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 madmaxx válasza:

ugyanitt - jelenleg már 2015 végét írjuk...

valaki esetleg meg tudja mondani hogy még mindig tilos e, vagy közben a "felsővezetésünk" megváltoztatta a véleményét?

2015. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!