Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rátehetem? Most vettem újat

Rátehetem? Most vettem újat

Figyelt kérdés
most Scalibor van rajta,de ez a hónap végén lejár.vettem neki egy olcsóbb 4 hónapig ható nyakörvet.kicseréljem már? azért nem Scalibort vettem most mert télen nem szeretem ha rajta van,pihenjen a nyaka vagy 3 hónapot amikor hideg van és nincsen se kullancs sem bolha. rárakjam már? mert szerintem nem olyan biztos az utolsó 2 hétben a védelem.
2012. aug. 21. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen tedd rá de ezt már írtam egyszer a lovas kategóriába is (:
2012. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tedd rá. minek kérdezed meg mégegyszer?
2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráteheted, de sajnos télen is vannak bolhák is meg kullancsok is, rengetegen vitték babéziával idén januárban is a kutyájukat az állatorvosunkhoz, mert ők is így gondolkodtak.
2012. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igen,véletlen kiírtam a lovas kategóriábaXD:D köszi a válaszokat :)
2012. aug. 21. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont a legnagyobb szezonra, az őszire teszel lájtosabb nyakörvet? Szeptember végétől özönlenek a kullancsok.
2012. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!