Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit egyen naponta egy...

Mennyit egyen naponta egy felnőtt bichon havanese?

Figyelt kérdés

kövérnek találom a kutyát, 8 kiló. szerintem sokat adunk neki, de hiába kerestem, nem találtam mennyi kell.

száraztápokra tudom hogy rá van írva, de ilyesmit nem nagyon szeret (de azért minden harmadik nap akkor is ezt kap, szerintem kell neki néha), a kutyakonzervre ráunt már, így legtöbbször főtt csirkehúst adunk neki nagyon kevés rizzsel. ebből pontosan mennyit kell ennie egy nap?



2012. aug. 21. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészségtelen kaját kap. Az nem kutyának van. Hozzászoktattátok a hülyeséghez, azért nem eszik száraz tápot. Minden nap száraz táppal kell etetni. Egy kutya nem tud ráunni.
2012. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kövér, kevesebbet adsz neki. Ilyen egyszerű.

Egyébként meg biztos túl van etetve. Ha nem így lenne, a száraztápot is úgy enné, mint a kisangyal.

2012. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a rizs eleve egy kicsit hizlal ha sokat kap és majdnem minden nap kap,ne csodálkozz,hogy kövér..


tedd le elé a száraz tápot 10 perc múlva vedd el ,ha nem evett így járt éhes maradt,másnap újra kiteszed akkor sem kell neki megint elveszed, lehet hogy pár napig nem fog enni semmit,de megtanulj hogy azt egye amit elé raktok..nekünk is havaneseünk van és ő 5 kg ,bármit lerakhatunk elé megeszi,ha nem enné meg őnagysága akkor éhes marad ennyi...

2012. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na jó nem 0 de 50 nem hiszem...
2012. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok bocsi nem ide akartam írni
2012. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amúgy lehet hogy csak 1-2 kiló az eltérés mert lehet hogy erős a csontja
2012. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!