Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem iszik a kutyám?

Miért nem iszik a kutyám?

Figyelt kérdés

Két éves magyar vizslám már 3 napja nem hajlandó inni.

Amikor arra a helyre hívom,ahol az itatója van,behúzza a farkát,lehajtja a fejét és szűkölni kezd,mintha most akarnám helyben megnyúzni.Áthelyeztem az itatóját máshová,de nem hajlandó sehol se inni!

Valszeg az itató a baja,de miért?Eddig mindíg ivott belőle!

Mit tegyek?


2012. aug. 22. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Másik tálban próbáltál neki vizet adni?

Én arra gondolnék, hogy az itatójánál megcsípte egy darázs...

2012. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj neki a kezedből inni, először messze az itatótól, aztán egy-egy lépéssel közelebb, végül tedd bele a kezed a tálba, és úgy itasd, aztán hamar megszokja, hogy "biztonságos" az itató
2012. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

adj neki egy másik tálkából vizet,lehet,hogy érte ott vmi "rossz" amit az első is írt,lehet,hogy egy darázs megcsípte amikor ivott,ez rossz élmény volt számára és inkább nem iszik,mert nem akarja a rossz élményt..szóval egy másik tálkából adj neki vizet..


papám kutyája olyan volt,hogy vmiért a kutyatálból nem volt hajlandó meginni a vizet,a földről fűről mindenhonnan lenyalogatta de a kutyatálból nem, aztán egy vödörbe tett vizet a papám és onnan ivott, azóta se derült ki miért nem ivott a kutyatálból bár gyanítom mert fém volt és lehet,hogy a csillogása vagy vmi miatt ott nem érezte jónak az ivást, a kajás tálja egy műanyag tál volt az nem csillogott/fénylett mint a fém tál..

2012. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Karesz6969 ***** válasza:

Hogy miért nem iszik szegény azt nem tudom de én megpróbálnék húslevest, tejet,gyümölcslét "felszolgálni" neki hátha rááll valamelyikre.


Nehogy kiszáradjon főleg ebben a kánikulában fontos lenne mindent kipróbálni.

2012. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsokat!

Új tálban adtam neki inni és most már iszik!

2012. aug. 22. 20:31
 6/6 Karesz6969 ***** válasza:
Veled örülünk:-))
2012. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!