Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etett már valaki NutraGold...

Etett már valaki NutraGold Holistic Breeder kutyatáppal? Mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 22. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tele van kukoricával meg gabonával amire nincs szüksége a kutyának és a hús is nagyon kevés benne
2012. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vega kaja:))
2012. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az összetevők 20% -a csirkehús ami az első helyen van, akkor ez nem azt jelenti, hogy ebből van a legtöbb?

2012. aug. 22. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
A 20 százalék nagyon kevés amivel én etetek legalább 60 van benne
2012. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 20% az friss hús ,aminek 80%-a víz, tehát olyan 5%körüli dehidratált hústartalma van + a következő húsliszt.

Ennél sokkal olcsóbban meg lehet kapni a kennels favourite ill a cibau tenyésztői tápokat, amiknek minimum 30%-os a dehidratált hús tartalma, jobban jársz velük mind árban, mind minőségben.

2012. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a nutragoldnak a halas tápja nagyon jó, azon kívül még a bárányosat próbáltam, de az az én kutyámnak "gyenge", ettől függetlenül nem nagyon rossz. ez a tápja pont a kukorica miatt nem tetszik, az enyémnek nagyon nem tesz jót. de ettől még nem biztos, hogy szar, sőt.
2012. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!