Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tartás németbe? Ott...

Kutya tartás németbe? Ott milyen szabályok vannak? Vannak veszélyesnek ítélt fajták? Ott vannak kutya futtatók?

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk (vizsla) és ki szeretnénk költözni véglegesen németbe viszont szeretnék örökbe fogadni egy kutyát és még nem tudom milyen fajata valószínüleg stafford, argentín dog vagy ilyesmi
2012. aug. 22. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
És albérletbe mennyire tűrik a kutyákat?
2012. aug. 22. 22:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ez egyáltalán nem egységes, tartományonként változik. Ott annyira nem egységesek a törvények, hogy pl. a tanév kezdete és vége is tartományonként változik és nem csak 1-2 napot. Én Mecklenburgról tudok valamennyit. Ott póráz és szájkosár kötelező, de vannak kutyafuttatók, sőt, kutyás strandok is, ahol együtt fürödhetsz a tengerben a kutyáddal. De ha jól tudom, Brémában nem kötelező póráz se, csak egy nyakörv azonosítóval és olyannak kell kivinnie, aki tudja kontrollálni a kutyát. A németek általában szeretik a kutyákat, sokkal több helyre beviheted, mint itthon. Ezeket amúgy nem tapasztalatból, csak német ismerős elbeszéléséből tudom, neki soha nem volt kutyája. Lehet, hogy ő rosszul tudja, vagy elavult már, amit írtam.
2012. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Őő németországban akár az étterembe, élelmiszer boltba is beviheted a kutyádat... Ebben a ratyi roszágban is vannak kutyafuttatók, ott hogy ne lennének?:DD
2012. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy saarbrücken-be akarunk menni
2012. aug. 22. 22:48
 5/5 anonim válasza:

Nincsenek nagy szabályok.Végterméket kell összeszedni:-D

Albértlet, ha szétszed valami bútort, ha csak mem olyan albérletetek van amit ti bútoroztatok. A széttszedett bútorokat kell kifizetni majd. Általában a szomszédokat kell megkérdezni a kutyáról. Persze nem mindenhol:-)

2012. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!