Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó havanese neveket?

Tudtok jó havanese neveket?

Figyelt kérdés
Lesz két havanesem (egy fiú és egy lány) és nem tudok jó neveket. Béna nevet meg nem akarok adni nekik. Előre is köszönöm a segítségeteket.

2012. aug. 23. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
hmmm...szerintem egész aranyos lenne a Pumukli :D
2012. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bonny és Clyde
2012. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekünk volt havaneseünk neki az volt a neve hogy Lola

a mostani havaneseünknek Lily

de ismerek, Lara,Zara,Besszi nevű havanese-ket is :)

ők lányok


fiú: Georgie,Benji,Hóhér,Cuba,Carlos,Boni..


de akár spanyol neveket is nézhetsz mivel ezek a kutyák Cubából származnak, persze azért ne legyenek hosszúak ezek a nevek,mert azt nem tudják megjegyezni :)


amúgy amint lehet ivartalanítsd mind2-őt hogy ne legyenek kis kutyák,mert már 6-7-8 hónapos korában a szuka tüzelni fog és ha vemhesül akkor abba belehalhat hisz még kölyök!!!

2012. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy ivartalanítom. A kérdéseket köszönöm de még várom a válaszokat
2012. aug. 23. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Mia ... Jenni ... Lilu ... Kira ... Bony ... Happy ... pamacs ... bocsii ezek tudom h csak lány nevek, de fiú név most nem ugrik be, amúgy a havanese szuka kutyámat miának hívják :DD
2012. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szia! mi havanese tenyésztők vagyunk és a mi kutyáink neve: Doki és Molly. nagyon aranyosak ezek a nevek és még könnyen is megjegyzi őket. remélem tudtam segíteni!
2012. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én Havanese kutyusom neve Woody :D
2012. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dszasza válasza:
Szerintem a Bonnie név a nyerő! Én nekem nem bizti,de lesz valami Bichon kutyám,és én annak a Bonnie nevet adnám!
2012. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted a SZJG(Szent Johanna Gimit)-t, akkor: Fiú: Cortez,Dave,Zsolti, Ricsi Lány: Reni,Virág,Kinga,Edina,Dina,Tami,Ivett Remélem tudtam segíteni. :))) I luv SzJG.<33
2013. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!