Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után. Mikor?

Ivartalanítás után. Mikor?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel volt megműtve 6 hónapos kutyánk. Szerintetek mikor engedhetem oda a többi kutyához? Szerencsére nagyon sok kutyahaverja van itt a téren, azokkal szokott "bandázni" . Ma már egyedül (ill. velünk) rohangált, kergette a macskánkat, jó étvággyal evett-ivott. Nem akarom elkapkodni, de túlfélteni sem. Tisztára úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna....


A "nem kellett volna ivartalanítani" szövegre nem vagyok kíváncsi. Abból kaptam eleget :(



2012. aug. 23. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Varratszedésig, ne nagyon ugrándozzon a többi kutyával. Azért ez nem kis műtét, és a sebre igenis vigyázni kell nehogy felszakadjon. Varratszedésig pórázon sétálást javaslom, nehogy újra kelljen varrni a sebét!
2012. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
várj még 2-3 napot a biztonság kedvéért :)
2012. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De ugrálni semmiképp se hagyd

utolsó

2012. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy amíg nem szedi ki a varratokat, addig ne nagyon ugráljon a kutya. Mondjuk neki eszében sem volt ugrálni.


A rosszindulatú megjegyzésekkel pedig ne foglalkozz. Szvsz helyesen döntöttél, amikor ivartalaníttattad.

2012. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor "kímélő" életmód lesz. Sajnálom őt, mert egy hiperaktív skót juhász, aki szinte megállás nélkül pörög. De ezt ki kell bírnia, majd utána futhat egész életében....
2012. aug. 23. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta anno az állatorvos, hogy varratszedésig ne engedjük más kutyushoz, ne ugráljon, stb.
2012. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!