Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet állatorvosnak mondani...

Lehet állatorvosnak mondani hogy vért vegyen a kutyátol hogy megnézzük h mi baja és h milyen vitaminhiánya van és ha igen az mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az összeget nem tudom , de meg kell mondani hogy mi baja a kutyának mert én ismerek állatorvost aki nem veszi le csak úgy
2012. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az orvos szolgáltat. Nincs joga eldönteni, te milyen vizsgálatot akarsz elvégeztetni, ha fizetsz érte.

Lehet, hogy jó a kapcsolat az orvossal és ő elmagyarázza, miért nem ajánlja, de ha ragaszkodsz hozzá, meg kell tennie.

2012. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
valami felvilágosultabb dokit válassz, aki megteszi szívesen és érti is, hogy mit csinál.
2012. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy vérvizsgálat nem a világ, nem feleslegesen akarsz gyógyzsert adni nekii, vagy műttetni. mik a tünetek, hogy labort szeretnél?
2012. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, megmondod, hogy ellenőrzés céljából szeretnél nézetni egy kis vagy egy nagy vérképet. A nagy ahol több mindent néznek nyilván drágább, de állatorvostól függ mennyi. Ismerősömnek 15e-ért csinálták meg, én még csak tervezem ezt biztonsági szűrésként, de nálunk csak 7500 Ft-ba kerül a teljes vérkép.
2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint egy kutyánál a vérvizsgálat 20.000 körül mozog...de az is lehet hogy ez orvos függő...guglizz rá
2012. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 16:13 vagyok


persze ezt a tesómtól hallottam...és szerintem attól is függ hogy milyen vizsgálatokat kértek

2012. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
van okom rá h vérvizsgálatot kérjek de azt most hosszu lenne leirni, uristen amiket itt irtok az nagyon sok pénz !! :(
2012. aug. 23. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálatok között is van különbség. van Lyme-re, van bizonyos betegségekre, van általános és még ezer féle.
2012. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. aug. 23. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!