Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet westie fajtájú kutyát...

Lehet westie fajtájú kutyát tartani 50 négyzetméteren?

Figyelt kérdés
2007. aug. 24. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

nekem ilyen van, családi házban lakunk.Biztos lehet tartani 50 m2-en is csak nem lesz jó neki.Szereti a sok mozgást, szaladgálást, turkálást, mert terrier,imádja a gazdáját,de rosszul tűri a magányt. A szőre gondos ápolást igélyel, különben minden csupa szőr lesz a lakásban.


szerintem válassz más,nyugisab és még kisebb testű fajtát..

2007. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Lehet de akkor 3óránként vidd le sétálni!!!ez nagyon fontos!!!
2007. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Bölényt is lehet 50 négyzetméteren tartani csak eleget kell vele foglalkozni.
2007. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, de akkor lekell vinni sétáltatni. Szerintem is próbálkozz más kutyafajtával (pl.: yorkshire terrier, csivava)

A yorki meg a csivava is öleb. Egyikse túl olcsó 40E 70E ft.

A yorki min.: 18cm-re max.:23cm a csivava min.: 15cm max.:20cm. Olvashatsz róluk a www.kutya.hu oldalon. Ha nem akarsz ilyen kicsi kutyát nyugodtan próbálkozhatsz a westie kutyával is.

2008. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet... igaz mi 80 nm-es lakásban lakunk, de a legtöbb ismerősöm, akinek vizslája, labradora,shar-pei-je, stbstb-je van ők például 48 nm-es lakásban vannak, csak napi 3x viszik le mint én és semmi bajuk nincs. nyugodtan vegyél westiet ;)
2009. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sőt egyik barátnőm most kapott westiet pedg ők 45 nme-s lakásban laknak:)
2009. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!