Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Elajándékozzuk? SÜRGŐŐŐŐŐS!!!

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos szobakutyám.Sajnos szeptembertől olyan időbeosztásunk lesz párommal,hogy napi 12-14 órát egyedül lenne a kutyus.(Néha reggel héttől este 11-ig nem lenne itthon senki.)

Párom azt mondja talán jobb lenne,ha elajándékoznánk.Összeszorul a szívem,ha erre gondolok,de semmi más megoldás nem jut eszembe.Nem akarom,hogy ennyi időt gyedül legyen szegény.

Sajnos rokonok messze laknak,így hozzájuk sem tudnánk napközben elrakni.

Akinek van valami jó ötlete az kérem ossza meg velem,mert nem szeretnék megválni tőle....



2012. aug. 23. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nekem jobb ötletem nincs.. Egy 8 hónapos kutyus még nagyon boldog lenne ott, ahol foglalkoznak vele. Boldogabb, mint 14 órát egy lakásban, egyedül.


Ha szereted, keres neki akár a közeledben egy rendes családot:( Sajnálom.

2012. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

ha haza tudtok ugrani ebédidőben egy fél órára, akkor talán...

Nekem ma 10 órára kellett egyedül hagyni a kutyámat, hát marha sz@rul éreztem magam, pedig ez kb. fél évente 1x fordul elő...de a 12-14 óra napi szinten rengeteg:(

Lehet, hogy a párodnak lesz igaza:(

2012. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha igazán szereted, akkor nem teszed ki ennek. Nagyon rossz lenne neki.
2012. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

A kutya érdekeit tartsd szem előtt, ajándékozd el.

Sajnálom, hogy én sem tudok mást írni.

2012. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Esetleg felfogadhattok hozzá egy kutyasétáltatót, aki napközben kifárasztja, megsétáltatja
2012. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Én kutyám is van annyit egyedül, egyetem és munka mellett van, hogy csak pár órára nézek a két elfoglaltság között haza, majd már mennem is kell. Az otthon töltött időt nem csak pihenéssel töltöm, hanem próbálok vele 2-3 órát intenzíven foglalkozni, sok lemondással jár, de nem boldogtalan így sem. Ha már egyszer felelősséget vállaltatok érte..
2012. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Barátok akik foglalkozhatnának vele?
2012. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vagy fizetsz egy kutyatenyésztőnek,hogy napi szinten leadod neki,vagy keresel egy kutyasétáltatót,akinél ideiglenesen van a kutyusod.
2012. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Kínzás egyedül hagyni egész napra. Panelban laktam 1 évig, a házban egy csaj a westiejét reggel fél 7-től délután fél 4-ig egyedül hagyta. A kutya a nap 80%-át végig nyüszítette és ugatta, gondolom a fennmaradó 20%-ában kimerülten aludt. Hiába nyugtatgattam az ajtó előtt, ugatott rendíthetetlenül. Annyira sajnáltam szegénykét. Aztán amikor jeleztem a gazdinak, azt volt a válasz, hogy mit csináljon...? Szerintem ez önzés a gazdi részéről.
2012. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Egy csak 4 órát otthon levő kutya is nyüszíthet, ugathat, ha szeparációs szorongása van. Egy kertben tartott kutyával sem foglalkoznak többet pár óránál. De ha nyűg a kutya, úgyis találtok kifogást, amivel nyugtathatjátok a lelketeket, hogy eldobjátok magatoktól.
2012. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!