Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CSivava vagy törpe pincser...

CSivava vagy törpe pincser kis kutyát keresek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
30000ft körüli áron Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében. Tudnátok oldalakat linkelni ahol jókat lehet találni? Vagy ajánlani esetleg ismerősöket akiknek van.
2012. aug. 23. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

ennyiért tenyésztőtől nem veszel....de az expresszen találhatsz.viszont az lehet, hogy beltenyésztett kutya lesz és él veled majd 2-3 évet....Szóval szerintem nem éri meg.De ha kockáztatni akarsz akkor itt van: [link]


De mielőtt megvennéd! Nézd meg a szüleit,kérdezd meg van- e törzskönyve a szülőknek stb....

2012. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző! Most beleképzelem magamat egy szaporító helyébe. SIMÁN azt mondnaám h megvan minden oltásuk, sokszor voltak féreghajtva, a szülők tk-sak de sajnos épp nem találom a tk-t, ahogy a kutyusok oltásiját se, de ezek a szülei, mutatok fényképet róluk, épp most nyaralni vannak a párommal, stb.



És van olyan hülye, aki elhinné. Szóval értékelném, ha nem reklámoznál itt egy szaporítót se.

2012. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírtam neki, hogy mit tegyen..Csak nem olyan hülye, hogy bevegye egy szaporító dumáit.Ha nincs törzskönyv akkor nem kell megvenni a kölyköt se.Nekem elsőre ezt dobta ki a google szóval ennyi erővel még 10 ilyenre rátalálna a kérdező is ha keresgélne egy kicsit.Láttam már 15-20 ezerért is "fajtiszta" kutyákat szóval ez ellen nem lehet mit tenni.

De kérdező, hogy ha kicsit türelmesebb lennél akkor gyűjthetnél még hozzá kb. 50 ezret és jó eséllyel találsz egy tényleg fajtiszta és EGÉSZSÉGES állatot. Hidd el nincs annál jobb érzés mikor egy tenyésztőtől veszed meg a kiskutyát és nem kell azon aggódnod a jövőben, hogy "vajon meddig lesz még velem?"

Ez nézd: [link]

és utána EZT: [link]

2012. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget igazatok van lehet gyűjtök még...
2012. aug. 24. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy meggondoltad magad és nem veszel ennyiért kutyust. :)

Egyébként én is éppen gyűjtök egy kiskutyára.De nekem még többet kell mert 100 ezer a kutya + az út 10 ezer + az ivartalanítás és mivel ő szuka így 20 ezer.De hidd el nagyon is megéri a várakozást!

2012. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kutya amit szeretnél?:)
2012. aug. 24. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy olyan sokat kell rá gyűjtened, nem olyan régen volt egy csivava kan hirdetve hobbi célra, törzskönyv, chip, oltás, féregtelenítve 35 000 ft-ért. Gondolom kisebb hibája lehetett. Ill. 50-60 körül szoktak már lenni hobbi célra.
2012. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi egy border collie kutyust szeretnénk. :) Mert imádok kutyákat tanítani.És ez a fajta rengetek törődést igényel.Ma eldöntöttem, hogy szuka kutyus lesz.Remélem neked nem kell annyit várnod a kutyusra mint nekem és találsz egy megbízható tenyésztőt.
2012. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!