Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?

Mi baja lehet a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Elég furcsán viselkedik, nem eszik, néha egy kis májkrémet de mást nem, nem is iszik, görcsösen tartja magát, ha megemeljük összegörnyed mint egy hernyó. Tegnap még nem nagyon vettük ezt észre, volt egy 20 perces sétája aminek a végére nagyon elfáradt, de már 5 perc után nagyon lassan sétált. (2 éves fiatal kutya) Elfogjuk vinni állatorvoshoz, de ő este rendel, de addig is kíváncsi lennék rá, hogy mi lehet...:/ Kiskorában egyszer parvós volt, más betegsége sose volt.
2012. aug. 24. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt se tudja megmondani senki, hogy mi lehet vele...majd az állatorvos.Addig is nyugtasd és ne a gép előtt ülj hanem legyél vele és simogasd.
2012. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az ölembe fekszik
2012. aug. 24. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Addig is próbáld itatni, mást nem akkor vizezd be a száját,ha azt lenyalogatja már az is több a semminél ilyen melegben.

Remélem hamarosan jobban lesz!

2012. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, nemrég ivott (jelenlegi) magához képest sokat
2012. aug. 24. 11:25
 5/9 anonim válasza:
Lehet hogy csak a meleg miatt van.. mondjuk én nem vagyok állatorvos, de ilyen melegben meglehet hogy nincs étvágya. A mi kutyánk sem eszik ilyenkor csak este.. Egész nap csak bedől az árnyékban és fekszik. De azért vidd el egy állatorvoshoz remélem rendbejön:))
2012. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az állatorvos nem tudott konkrét dolgot mondani szerinte vemhes... de az kizárt mert tudtunkkal nem szöknek, a fiú kutyánk ivartalanított lassan egy éve. azt mondta akkor valószínűleg állvemhes, de figyeljük hogy eszik-e, ha nem javul és fogyni kezd vigyük vissza egy hét múlva. de ha tényleg vemhes az úgy aranyos...
2012. aug. 24. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ezen most meglepődte,hogy ez a baj..de én nem vagyok orvos szóval..Akkor figyeljétek.
2012. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért vért vehetett volna tőle:(

Székrekedése nem lehet? Én a hasára tippelnék, mivel görnyed. Nem evett túl sok csontot?

2012. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem eszik csontot nagyon finnyás alapból, de vettünk olyan tálcás kutyakaját az bejött neki szal már jól van
2012. aug. 26. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!