Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szokja meg a kutya...

Miért nem szokja meg a kutya a barátnőmét?

Figyelt kérdés
Van egy kutya nálunk 2 hétig, 13 éve ismer engem, de ritkán találkoztam vele, volt, hogy hónapokig nem, velem mégis sétál póráz nélkül, ha hívom, jön, megy, leül stb, a barátnőmmel meg pórázzal sem akár, csak megugatja, őt is isméri már 1-2 éve.

2012. aug. 24. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy a kutya nem szimpatizál emberekkel. Kérdezd meg a barátnődet, hogy ő egyáltalán szereti-e, vagy szeretne-e játszani vele, mert ha nem a kutya az ilyeneket megérzi. Lehet ez a probléma gyökere, ha nem akkor csak egyszerűen a kutyád nem bírja a barátnődet. Nincs mit tenni ellene.
2012. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dórifanni ***** válasza:
nem bízik meg benne. Én sem ülnék be olyan sofőr mögé akit nem ismerek! nem biztos h nem kedveli, megeshet h csak nem volt ideje hozzászokni. Ne a pórázzal kezdjétek.játsszon a kutyussal, etesse meg ő..stb! ha nem lesz sokáig nálatok a kutya akkor meg nem érdemes elkeseredni miatta.
2012. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!