Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pedigree tényleg annyira...

A Pedigree tényleg annyira rossz táp?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy Ceasar Millan is azzal eteti a kutyájit.Ő elèg fontosnak tartja a minőségi táplálékot.Csak nem etet valami vacakkal, vagy mégis?

Ès a Tesco-ba mi a legjobb minőségű táp?Tudom, hogy ott elég rosszak vannak...:/

De okok miatt csak ott tudjuk most megvenni.Mi az ami elfogadható ott?


2012. aug. 24. 12:26
1 2
 1/18 petrusi ***** válasza:
100%

Igen, a pedigree a legsilányabb tápok közt szerepel, ha nem az a legrosszabb.Akármit is csinál Ceasar Millan, akkor is borzalmas "táp",már ha annak lehet nevezni.

Attól függ, hogy melyik tescoba mész be, mert mindenhol más a kínálat.Hol laksz?

2012. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Tökölibe fogunk menni.De Dunaharasztira is át tudunk menni ha ott van jobb!:)
2012. aug. 24. 12:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé rossz. Összetevői pl. GABONA, hús és állati származékok, növényi eredetű olajok és zsírok, növényi fehérje kivonatok, ásványi anyagok, zöldségek (min. 4% répa és sárgarépa granulátum), és még egyéb felesleges dolog, ami a kutyának nem kell.

Nem tudom milyen tápok vannak a tesco-ban, mi nem ott vesszük, de interneten nem tudsz rendelni? Csak mert nagyon nagy a választék, többféle árkategóriában, többféle minőségben.

2012. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok mert ilyen utalvàny van vagy mi és csak úgy tudunk venni... :/
2012. aug. 24. 12:46
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja értem :) hát akkor csak úgy tudok segíteni, hogy esetleg leírom a jobb minőségű tápokat...úgy jó?
2012. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, úgy is jó lesz köszi!!! :D
2012. aug. 24. 12:55
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát, Taste of the Wild, Brit prémium, Canun prémium, N&D, Eukanuba, Orijen, Acana...de ezek nem hiszem hogy vannak a Tescóban :))))) és szerintem árban sem ezeket keresed...de végülis mivel jó minőségűek, összességében lehet olcsóbbra jönnek ki mint pl. egy pedigree. Prémium kategóriás tápot válassz, nagyon jó, ha gabonamentes. Ne legyen a tápban tartósítószer, színezék, ízfokozó, és egyéb "finomságok", amik ártanak a kutyának.
2012. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem a legjobbak, de lemennek még ezek is: Dog Chow, Royal Canin, középkategóriásak, olcsóbbak. Én azonban nem szimpatizálok velük.
2012. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
"lemennek" :D elmennek :))))))))))
2012. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

A tescoban kapható butchers már nem annyira vészes, ha nem nézzük az ár/érték arányát. Esetleg ha van tescon kívül aldi is a közelben akkor a romeo-t érdemes megvenni (3kg-os kiszerelésben van csak), nem azt mondom, hogy a legjobb de a pedigree és társainál 100x jobb.

A pedigree meg tényleg egy alja táp, annál még a tescos is jobb annyival, hogy nincs benne színezék.

2012. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!