Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hetes kiskutyának jó a...

3 hetes kiskutyának jó a tejébe aprított kölyökkutyatáp?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3310952-akkor..


ez volt az előző kérdésem...köszi a válaszokat



2012. aug. 24. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami Starter táp kéne, nagyon átáztatva vízzel. A tej nem jó.
2012. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kecsketejet nem tudsz szerezni nekik? Merre laksz?
2012. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Bosch vagy Royal Canine tejpótlóba áztatott junior vagy starter táp kellene neki,mostmár esélyes,hogy megmarad.
2012. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elvileg minden kölyök tápot 4 hetes kortól ajánlják,de szerintem egy hét már nem oszt nem szoroz..

kutyatejpótlóba szerintem bele apríthatod,de picit várj,hogy a táp megszívja magát a tejjel és amikor már táp is megpuhult akkor ad oda neki :) amúgy mindenféleképpen vmi jó minőségű puppy tápot vegyél..


olvastam az előző kérdésedet is ,tényleg nagyon jó ember vagy hogy megmenteted a kiskutya életét :)

2012. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én pici kutyáimnak akkor kezdett nagyon menni a hasa, amikor már nem csak anyatejet kaptak. Végül a Panzi tejpótló tápszer hozta őket rendbe, mert megfogta a hasmenésüket szépen.

[link]


Tehéntejet soha ne adj neki, max. felesben hígítva vízzel és forralva, de jobb ha nem kap, mert hasmenést okoz.

2012. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettünk neki tápot,jól átáztatva persze már eszi is :),sokkal jobban van,szaladgál,már nőnek a fogai is :)

amugy ezelőtt kecsketejjel etettük cumisüvegből..a doki azt mondta h legközelebb 6hetes korában vigyük hozzá. már nem megy a hasa sem.nagyon köszi a válaszokat :)

2012. aug. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!