Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy német törpe spicc 6...

Van egy német törpe spicc 6 hónapos szukám és mindenkit meg ugat a kutyaovi megoldás?

Figyelt kérdés
Szeptemberben viszem kutyaoviba már nekiment egy boxer kölyöknek és megharapott egy nőt aki megakarta simogatni. A kutyaovi megoldás erre a problémára? Segítsetek mert félek olyan lesz mint a környéken élő fajtársai.
2012. aug. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valószínűleg rossz szocializáció miatt van. Minden kutyával keménykedik?

A kutyaovi sokat javíthat, de a kutyaiskola is nagyon sokat segítene szerintem.


Nem lesz olyan, mint sok ideggörcs kutya, nyugi. Mivel Te nem akarod, és ha teszel érte, akkor a kutyád jól nevelt lesz.

2012. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm valamikor csak ugat és utána odamegy csóválva a farkát. Nem minden kutyának megy neki inkább csak a feketéknek
2012. aug. 24. 19:40
 3/5 A kérdező kommentje:
A kutyaovi ugyan az mint a kutyaiskola csak kölyköknek de ha nagyobb lesz akkor kutya iskolába is fog járni.
2012. aug. 24. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Hidd el nem csak a szocializáció kérdése! Nem veled van csak a gond, inkább beleválasztottál a kutyusba. Ez a fajta ha nem megfelelő kennelből származik akkor ott gondok lehetnek. Nekem is van egy, 2 éves kan de nagyon nehezen kezelhető. Nálunk már volt kutya kiképző, voltunk vele kutya suliban, mindenki ezt mondta, hogy ez a fajta eléggé ugatós. Én azóta próbálom leszoktatni az ugatásról amióta tud ugatni. Minden embert megugat akit csak lát! Sokszor ha hall valami hangot a kertből este pl: sün akkor az éjszaka közepén is ugat, a szomszédok is szóltak már ez miatt. Ami ennél a fajtánál nagyon fontos az, hogy éreztetni kell vele, hogy nem ő az első, nem ő a főnök( ez minden kutyára igaz de a spiccekre kiváltképp) ha ezt nem teszed meg időben akkor te látod a kárát! Nagyon hiperaktív kutyák, de hamar elfáradnak. Az enyém 20 perc séta után kifekszik:) Van ugatás elleni nyakörv, ha már semmi sem segít, ez olyan hangot ad ki amit a kutyák nem szeretnek és csak akkor ha ugat. Ezt meg lehet próbálni! Sok sikert!
2012. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi én nem gondolom, hogy az én hibám, mert eleve jelzőkutya és kellő szigorral és rengeteg szeretettel neveljük.
2012. aug. 28. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!