Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutya, de milyen?

Nacui kérdése:

Első kutya, de milyen?

Figyelt kérdés
Közepes méretű, rövid szőrű nagy mozgás igénnyel rendelkező kutyát keresek. Lehetőleg olyat amivel lehet sportolni és persze tanítani is könnyen lehet. Ha kérhetem fajtát írjatok mert azokkal nem igazán vagyok tisztába.
2012. aug. 25. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem mindenféleképpen terrier, mondjuk Jack Russel terrier. :)
2012. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképpen sem terrier. Terrier első kutyának nem való.
2012. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha ennyire nincs elképzelésed nézz szét egy menhelyen! :)
2012. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sinka.

Ha a rövid szőrt azért írtad, hogy ne kelljen vele foglalkozni, akkor: mudi (félhosszú a szőre, de azzal se kell foglalkozni)

2012. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első kutyám egy foxi (szóval terrier) volt, imádtam és nagyon sok mindenre meg lehetett tanítani.
2012. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16:40-esnek. 200 km-es körzeten belül, nincs menhely.

Többieknek köszi még várok ötleteket.

2012. aug. 25. 16:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Utána néztem a Jack Russel terrier-nek illetve a Shikoku-nak, de csak a terriert találtam a környéken eladót. Köszi a válaszokat :)
2012. aug. 25. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

erre így nem lehet válaszolni, senki nem egyforma... lehet, hogy valaki más első kutyának is bírni fog egy rottweilerrel, vagy mással, más meg soha életében.

szerintem: terriert csak akkor, ha nagyon komolyan gondolod, és tényleg le tudod mozgatni és bírni fogsz vele.


a másik, hogy szerintem ha valakinek nincs ötlete, hogy milyen fajtája legyen ("Ha kérhetem fajtát írjatok mert azokkal nem igazán vagyok tisztába.") akkor igenis menjen el egy menhelyre! fajtatiszta kutyája akkor legyen valakinek, ha tudja mit akar és van hozzá fajta is, és biztosan megfelelő a számára.

2012. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem vizsla.

Nem olyan nagy termetű,rövid szőrű,jók a sportban és nem egy makacs fajta. Nagyon embercentrikus tehát kerti tartásra nem javasolt,szőre miatt se bírná.

2012. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!