Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hízhat a kutyám?

Mitől hízhat a kutyám?

Figyelt kérdés
Az én kutyám mindig olyan sovány! pedig kap enni,naponta egyszer tápot,és egyszer házikosztot,úgy hogy mindig telerakoim a tálját! ha látom rajta,hogy még éhes akkor szokott kapni plussz kaját is. De mégis olyan sovány! mitől? a többi fajtatársa nem olyan sovány,mondjuk ez a kutyafajta nem is lehet kövér,de ráférne pár kiló.. Mitől hízhat? milyen ételtől vagy esetleg tablettától? köszönöm!

2012. aug. 25. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha agarad,vizslád van akkor semmitől.

Jó lenne tudni milyen fajta.

2012. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Milyen tápot kap?

2012. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fajta: Szibériai Husky

táp: Misty Dog

És rendes házikaját is kap,amit nagyon imád,de akkorsem hízik :/

2012. aug. 25. 23:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tápot kéne váltanotok.

Próbáljatok ki egy kicsit drágább de jobb minőségű tápot venni neki , ez egyébként jobban meg is éri mert a silány minőségűből többet eszik.

Jó tápok : Taste of the wild ( ez talán a legjobb de elég drága.) Orijen , Acana, Royal Canin, Dog Chow (ez egészen elfogadható áron van) , Brit Care, Brit Premium ( én ezzel etetek )

Szépen fokozatosan álljatok át az új tápra.

Ha nem javul pár hónapon belül én elvinném dokihoz egy kivizsgálásra. Féreg hajtózva volt rendesen?

2012. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2 havonta van féregtelenítve,úgyhogy nem hiszem hogy férges!Akkor majd tápot váltok,remélem segít neki! De az állatorvos nemrég megvizsgálta,de nem talált semmi bajt!

Köszönöm szépen!:)

2012. aug. 25. 23:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor jó , biztos segít majd a tápváltás :)

Egyébként házi kosztnak miket szokott kapni ?

A hízás érdekében kaphatna tésztát.

Futni jársz vele ? Lehet hogy nincs rajta elég izom .

2012. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Futni ritkán járok vele!de az udvarban sokat futkározik,labdázik,mindig kifárasztom.

Hát a házi kaja az olyan,hogy amit főzünk,abból szedünk neki egy tálba hűlni. de ezek inkább húsos ételek. tésztát nem nagyon szokott kapni,de majd megpróbálok neki azt is adni!

2012. aug. 25. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Tegyetek nagy sétákat és próbálj meg vele minél többet futni is ha szeretni. A huskynak hatalmas a mozgásigénye bár gondolom nem mondtam újat:D

Még esetleg kérhetsz a dokitól valami vitamint ha gondolod ártani biztos nem árt.:)

2012. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nagy! Mindig mozog..sétálni is csak úgy tufom vinni ha futok,de nincs sok lehetőségem sétálni vinni két kan kutya miatt,amik kijönnek a kapu alól és megtámadják a szintén kan kutyámat..ezért viszem ritkán futni
2012. aug. 26. 00:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Vidd minden nap sétálni, oldd meg valahogy. Ha a bezártságtól frusztrált, az simán keresztbe tehet az emésztésének. És tényleg válts tápot :)
2012. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!