Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lesz a kutyák szőre...

Mitől lesz a kutyák szőre szép fényes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne hogy például a fekete kutyák között is láttam már olyan példányokat akiknek eszméletlenül szép fényes volt a szőre míg néhánynak olyan 'matt'.

Az érdekelne hogy mitől lehet ilyen szép fényes a szőrük? Gondolom a jó minőségű táp és rendszeres fésülés alap.

De vannak olyan ételek vagy mivel érik ezt el?

A válaszokat előre is köszi.:)


2012. aug. 25. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, amit leírtál az nem csak az alap, hanem a megoldás is.Hozzá téve talán a levegőn való mozgás.
2012. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tojás.
2012. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2012. aug. 26. 00:25
 4/10 anonim ***** válasza:
A társasban van egy tacskó kutyus, aminek olyan fényes a bundája, hogy majdnem látom benne magam. Kérdeztem a gazdiját mit ad neki: azt mondta cukrozott nyers tojást. Plusz persze a rendszeres fésülés is fontos.
2012. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, meg vannak olyan készítmények amik jó hatással vannak a bőrre és a szőrre, ezeket van aki folyamatosan, van aki kiállítási kutyáknál és vannak akik vedléskor használják, ezek vagy komplex készítmények vagy olajok, de a tojás is kifejezetten jó. A lazac és a lenmagolaj pl nagyon jó hatással van a bőrre és a szőrre is, de ezenkívül rengeteg más pozitív hatásuk is van.
2012. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:))
2012. aug. 26. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim mind ugyanazt eszik, keverékek. Mindnek szép fényes a szőre, de van egy fekete, aminek nagyon rövid, erős szőre van, aljszőrzet nélkül. Na neki olyan a szőre, mint a tükör.

[link]

A másik feketének viszont puha, kicsit hosszabb szőre van, mint a másiknak. Az övé kicsit mattabb hatást kelt.

[link]

Szóval ez azért függ egy kicsit a szőr minőségétől is.

2012. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyönyörűek :O:)
2012. aug. 26. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 11:21

Függ a szőr minőségétől is, de pl nekem volt két azonos fajtájú fekete kutyám. Egyforma tápot kaptak. A normál szőrű csili-vili volt. A hosszú szőrűnek nem volt olyan szép. Kapott zsírosabb, erősebb tápot és neki is csillogóvá vált a szőre. is.

2012. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban a genetikától függ, utána jönnek a különböző praktikák.
2012. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!