Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem idegesít?

Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Engem veszett mód zavar, ha azt mondják fajtatiszta helyett, hogy fajtiszta. Zavar, hogy ennyi a tudatlan ember, aki még ezt a két kifejezést sem tudja megkülönböztetni...


Sajnos nem tudok sokat tenni ellene, de akkor is zavar... Titeket nem?



2012. aug. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Idegesíteni nem idegesít, az adott ember problémája legyen ha ennyit nem tud megérteni,hogy mi a különbség a kettő között.

Most,hogy kiírtad ezt a kérdést, talán jobban odafigyelnek majd rá.

2012. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem se idegesít ők nem tudják a különbséget ,én akárkivel beszélek mindig fajtatisztát mondok ,de ők igen a fajtiszták :D egyszer volt ,hogy elég sok ismimnek elmeséltem a különbéget,de vhogy a fajtiszta áll a szájukra,a lényeg én tudom mire gondolnak szóval így nem zavar :)majd egyszer megtanulják..
2012. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"...Zavar, hogy ennyi a tudatlan ember, aki még ezt a két kifejezést sem tudja megkülönböztetni..."

Hát még a helyesírási hibák!(megakarom, elakartam, ien, mejik, stb.) Ezekhez képest a "fajtiszta" nem is annyira idegesít, hiszen nem lehet mindenki állattenyésztési szakember (persze azért jó, ha tudja, hogyan helyes mondani), de helyesírást mindenki tanult.

Igen, egyébként egyetértek Veled: fajtatiszta.

2012. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb problémád sose legyen az életbe! :) Ha annyira idegesít akkor magyarázd el mindenkinek aki nem tudja.
2012. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem, egyáltalán nem idegesít. Miért gondolod, hogy minden embernek, aki kisállatot/háziállatot tart diplomája van biológiából?

Gondolom most jön a válasz, hogy "ez általános iskola, 5. osztály"

Fogadjunk, hogy magyar szakos pedagóguskánt tudnék olyat kérdezni tőled, ami szintén általános iskolai anyag, mégsem tudod rá a választ.

2012. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ennél ne legyen nagyobb problémám, de mégis, na.. >.< Egyébként most vettem észre, hogy a gyakori kijavította a kulcsszómat fajtisztára... Holott fajtatisztát írtam... Mindegy :D


Ja, magamnak meg csak annyit, hogy én ugyan meg tudom különböztetni ezt a két szót, de a szóismétlésem még mindig sok.. :D Bocsi, fogjuk a melegre, punnyadt vagyok :)

2012. aug. 26. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy halálra idegesít, már megszoktam, hogy vannak síkhülyék... ez van. elég ciki, az tény :)
2012. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!