Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téli kiskutya? Megoldható lesz?

Téli kiskutya? Megoldható lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Jövő nyárra terveztem kiskutyát de úgy alakult hogy már most télen itt lesz velünk valószínűleg.

Néhány dolog miatt viszont aggódom.

Kinti benti kutyus lesz és bent fog aludni. Kimehet a kicsi majd elvégezni a dolgát a hidegben is igaz? Nem fog megfázni? Nagy termetű, hosszú szőrű lesz nagy korában.

És a szocializáció.. Felénk elég kevesen sétáltatnak rendszeresen kutyát , hát még télen. Ilyenkor alig látok kint kutyásokat. Ezt mondjuk nem is értem mert a kutyának ilyenkor is kell a mozgás. Nyáron még csakcsak találnék kutyásokat de télen nem tudom mi lesz. Ti mit tennétek ? Hogy tudom majd normálisan szocializálni? Mekkora sétákat tehetek vele télen? Nem fázik megy gyorsan ? A dolgát végezni eleinte 2 óránként ki kell majd engednem igaz? Ez az időszak meddig tart ?

Bocsi a sok kérdésért !:/


2012. aug. 26. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg elvégzi a dolgát, meg sétáltok, addig biztos nem fázik meg, főleg ha nagy szőrű lesz, nyugi. A mozgástól ők is melegszenek, csak az egy helyben ácsorgás lehet esetleg veszélyes, szóval ne állj le a bolt előtt húsz percet dumálni a három hónapos kutyával mínuszokban :) A szocializációja végett meg próbálj meg egy közelebbi kutyaiskolát keríteni, ahol van ovis foglalkozás, járjatok oda.
2012. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ !:)

Akkor kicsit megnyugodtam. Cerberos suli van a városunkban oda fogunk járni csak nem tudtam hogy van e télen is .

2012. aug. 26. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak télen is :) Jó választás :)
2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, ha meg kutyasuliba tudod vinni ott mindig találkozhat kutyákkal kicsikkel nagyokkal :)
2012. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!