Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedeztetés előtt lehet még?

Fedeztetés előtt lehet még?

Figyelt kérdés
Szoktam ismétlő kombit oltást adatni a szukáknak mielőtt fedeztetem.Csak most betüzelt 3 héttel előbb.Régen emlékszem még vemhesség alatt is be lehetett adni,de újabban hallok olyat,hogy vetélést okoz,meg hogy nem javasolják.Most akkor mi legyen?A héten megyünk valamelyik nap a kanhoz.Beoltassam még előtte,ilyenkor még nem lehet baj? Már 10 éve nem volt vemhes szukám,és kicsit lemaradtam.
2012. aug. 26. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
És mondjuk miért nem hívod fel holnap az állatorvosod és kérdezed meg őt? Egy nap már annyira mindegy, itt meg 100%-ra biztos szakmai választ úgyse kapsz......
2012. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az.A régi orvosom minden további nélkül beadta.A mostani mondja hogy nem javasolt.Én meg oltás nélkül nem igazán szeretném kockáztatni az almot.De a régi dokink elég pénzhajhász volt.Hordtam hozzá infúzióra kiskutyát,és az utolsó kezelésig,pedig ő már biztos látta hogy vége,elkérte az ezreket.
2012. aug. 26. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
lejárt már az 1 év a két kombinált között? ha még nem akkor felesleges. ha igen,akkor félidősen egy gyengitett parvo ellenit szoktak adatni félidősen.
2012. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!