Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatásos kutyariasztó?

Hatásos kutyariasztó?

Figyelt kérdés

A Panzis kutyariasztó spray nem ér semmit.Bármit, ami megfizethető áron van, nem csak spray.

Sógorom kutyája állandóan bejárkál a szobába, ahol a párom lakik, és mindenbe beledugja az orrát, meg behordja a kaját, stb, stb...egyszerűen undorító.Szóli persze nem lehet érte, mert leszarják, és amúgy is "kis aranyos kutyuska"



2012. aug. 26. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ajtó becsukását javaslom, az a legjolcsóbb és legbiztosabb megoldás.
2012. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem riasztgatni kell, hanem megtanítani neki, hogy oda nem szabad bemennie. amikor bemenne akkor ki kell küldeni. Ha meg nincsen senki a szobában be kell húzni az ajtót.
2012. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez egy elkényeztetett dög, azt hiszi ő az isten, ágyban alszik anyósommal..stb, stb..becsukni nem tudom az ajtót, mert ha sógorom bejön bejön a dög is vele, és hiába mondjuk, hogy zavarja ki lesz@rja.Előtte pedig fejbe nem rúghatom a kutyát...bár legszívesebben...

Nem az én házam, nem parancsolhatok neki, de engem is és a páromat is zavarja.

2012. aug. 26. 20:33
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem csak ez a baj, hanem, hogy felugál a terrárium, akvárium oldalára, és összekarcolja a körmével az üveget.Ha már kifizettük hagy ne b..széjjel más kutyája :S
2012. aug. 26. 20:35
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Fejbe rúgnál egy kutyát, miközben szerencsétlen semmit nem tett? Hát akkor tudod mit? Oldd meg magad.

-.-

2012. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küldjétek ki. Fogjátok meg szépen a nyakörvét, és tegyétek ki a szobából, és ha be akarna jönni megint, tiltsátok meg neki. Beálltok az ajtóba fenyegetően, előre tartott tenyérrel, és nem engeditek be. Előbb-utóbb megunja, és elmegy. Ha ezt mindig eljátsszátok vele, amikor be akar menni, meg fogja tanulni, hogy neki oda tilos a belépés.
2012. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sógorom behívja magával, nem fogja érdekelni, meg akkor mi vagyunk a sz@rházi, hogy az ő kis "cukimukiját" miért tesszük ki. Hozzá se lehet amúgy nyúlni, mert ha csak csúnyán nézel rá morog, meg ugat. Soha nem útáltam még így egy kutyát se. Kutyariasztó kell!!
2012. aug. 26. 20:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sógorriasztó kell, a kutya nem tehet semmiről, ő csak azt csinálja, amit mondanak neki. Családi vitákra az elköltözés a megoldás egyébként is.
2012. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja ha lenne rá pénz...szép is lenne
2012. aug. 26. 20:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért képzeld már el, mi történne, ha lefújnád könnygázzal sógorod kutyáját... Szerinted nyugodtabb életetek lenne utána? Inkább próbáljátok a kutyát civilizáltan nevelni az ebet, vagy zárjátok az ajtót.
2012. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!